Vypnout reklamy

Samsung v nové reklamě přesvědčuje o přeskočení plotu, aby získali skládací telefon

Samsung vydal nové reklamní video, které se snaží přesvědčit Apple uživatelé, aby naskočili na popularitu skládaných telefonu, protože jinak na takový telefon a zařízení budou čekat až do roku 2024.

Obezděná zahrada Applu je opravdu skutečností v nové reklamě se Samsungem. Neuvidíte tady žádné skákací skládací telefony nebo něco podobného, ale člověka, který sedí na tomto plotu a přesvědčuje Apple uživatelé.

Samsung věří, že má přesné zprávy o tom, kdy Apple bude chtít vydat skládané zařízení. Má se tak jít do roku 2024. Podle Samsungu tak budou muset Apple uživatelé sledovat ještě dvě generace zařízení skládaných telefonu Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Fold 6 a dvou generací Z Flip, než Apple uveden na trh skládané zařízení.

Nemusí přitom ani jít o iPhone, ale je možné, že půjde pouze o iPad. Tento reklamní souboj mezi Samsungem a Applem není nic nového. Již delší dobu se takto popichují. Před několika lety Samsung vydal zesměšňující reklamu na Apple za odstranění konektoru, avšak poté Samsung taktéž k tomuto kroku přešel s Galaxy Note 10.