Vypnout reklamy

Samsung vydal aplikaci 3D skener, která dokáže převést objekty z reálného světa do virtuálního světa. Stačí objekt naskenovat ze všech stran.

Zároveň s novými telefony Note 10 a Note 10+ vydal Samsung svou novou aplikaci. Neděláme si legraci, ale jedná se o 3D skener. Ten dokáže snímat za pomocí ToF kamery veškeré objekty v reálném světě a převádět je do virtuálního.

Aplikace je již dostupná v Samsung Galaxy Obchodu a lze ji získat přes tento odkaz. Problémem prozatím je, že ještě není uvolněná v České republice, ale věříme, že se to brzy změní.

3D Skener
3D Skener

Aby se objekt převedl do virtuálního světa, tak musíte objekt naskenovat z každé strany a dejte si pozor, aby v objektu nic nestálo, protože se vše okolo vygeneruje také. Samsung doporučuje používat tuto aplikaci na objekty o velikosti 20 až 80cm. Ve chvíli, kdy je 3D model vytvořen, tak z něho můžete udělat GIF a sdílet ho s ostatními.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.