Samsung vydal ukázkové video pro Samsung Gear 360

Prozatím ještě nemůžete držet Samsung Gear 360 ve svých rukách, a také nevíme, kdy ten den nastane, protože prozatím není ohlášeno žádné datum vydání. Mezitím se však Samsung snaží pomoct, abyste se s touto kamerou rychle sžili. Na svých stránkách společnost zobrazuje velmi základní návody. Třeba jak kameru dobíjet, vybírat video módy a sdílet videa […]

Samsung Gear 360

Prozatím ještě nemůžete držet Samsung Gear 360 ve svých rukách, a také nevíme, kdy ten den nastane, protože prozatím není ohlášeno žádné datum vydání. Mezitím se však Samsung snaží pomoct, abyste se s touto kamerou rychle sžili.

Na svých stránkách společnost zobrazuje velmi základní návody. Třeba jak kameru dobíjet, vybírat video módy a sdílet videa a fotky.

360 stupňová videa

360 stupňová videa

Co se v ukázkovém videu dozvíme?

Třeba to, že Gear 360 nemůžete nabíjet pokud nahráváte nebo jste neustále propojeni pomocí aplikace s mobilním zařízením. Proto je velmi důležité kameru dobít do plna před tím, než ji začnete používat. Protože jinak budete nuceni ukončit nahrávání videa ještě předtím, než se baterie úplně vybije.

Přes mobil se dívejte na to, co vidí vaše kamera

Přes mobil se dívejte na to, co vidí vaše kamera

Snadné párovaní s chytrým telefonem

Samsung také poukazuje na to, že by si každý uživatel této kamery měl nainstalovat aplikaci Samsung Gear 360

Zařízení používá NFC technologii k tomu, aby se připojilo k mobilnímu telefonu. Stačí se tedy pouze dotknout kamery a jste připojeni.

Kolik módu Gear 360 má?

Kamera má možnost nahrávat pouze přední části nebo pouze zadní části a pokud chcete 360, tak můžete zvolit mód „obojí“.

Možnost vložit do zařízení Samsung Gear VR

Možnost vložit do zařízení Samsung Gear VR

Gear 360 má možnosti jako je regulérní video mód, časová osa (ta vytvoří několik snímků za sebou) a neustále točící se video v cyklu, které dokáže přemazávat staré video po nastaveném čase. V menu může každý uživatel kontrolovat hodnotu ISO, vyvážení bílé barvy a HDR.

Uživatelé budou moci skrz mobilní telefon vidět co natáčí kamera Gear 360.

Video tutoriál Gear 360