Vypnout reklamy

Samsung vydává One UI 5.0 pro tablety Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Tab S8 má nový Android 13 a zároveň i nové One UI 5.0, které nabízí nové Emoji a funkce.

Pokud patříte mezi ty, co vlastní tablet Galaxy Tab S8, tak již nyní můžete disponovat zcela novým uživatelským rozhraním One UI 5.0. Dále se systémem Android 13. Tablet také obdrží bezpečnostní fix z listopadu 2022.

Základní tablet Samsung Galaxy Tab S8 obdrží novou verzi firmware a to X706BXXU2BVK4 a Galaxy Tab S8+ má X806BXXU2BVK4 a Galaxy Tab S8 Ultra X906BXXU2BVK4. Pokud patříte mezi pokročilé uživatelé, tak jestli aktualizaci ještě nemáte a chcete ji, tak update můžete provést manuálně. Stačí si vyhledat právě výše zmíněné verze a nahrát si ji do svého tabletu.

Hlavním vylepšením je zájmena zlepšené uživatelské rozhraní, které má nyní mnohem více barev, ze kterých si můžete vybrat. Společnost také přidává OCR, tedy optické rozpoznávání, díky kterému můžete extrahovat text z obrázků.

Jedna zajímavá funkce je nyní k dispozici a to je Mód & Rutina, která se nyní nazývá jako Bixby Rutina, se kterou můžete nastavit různé rutinní záležitosti pro různé uživatelské účtu. One UI 5.0 přichází také s novými Emoji 15.0.