Samsung vypustil do světa video s testem baterie. LG G5 propadl

V testu jsou veškeré vlajkové telefony a na videu přesně uvidíte, který telefon jak moc vydrží. Každý z nich má otevřen stejný obrázek na stejném jasu. LG G5 byl první telefon, který se vypnul. Každá společnost dělá své interní testy a každá taková firma nakupuje telefony od svých konkurentů, aby měli šanci přijít na to, […]

Samsung

V testu jsou veškeré vlajkové telefony a na videu přesně uvidíte, který telefon jak moc vydrží. Každý z nich má otevřen stejný obrázek na stejném jasu. LG G5 byl první telefon, který se vypnul.

Každá společnost dělá své interní testy a každá taková firma nakupuje telefony od svých konkurentů, aby měli šanci přijít na to, co u sebe zlepšit. Jenže bylo by trošku naivní, kdyby byl test naprosto 100% přesný. Je docela jasné, že se dá s videem různě manipulovat.

Neříkáme ale, že baterie Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge jsou špatné. Na videu jde vidět, že jako poslední vypnul Samsung Galaxy S7 po 10 hodinách a 59 minutách, předním vypnul telefon S7 Edge za 10,5 hodin. Pokud s mobilem normálně pracujete, tak k takovému času velmi těžko dojdete.

LG G5 vypnulo jako první a to hned po 6,5 hodinách.

V jiném testu totiž Galaxy S7 vydrželo pouze 6 hodin a 37 minut a LG G5 5 hodin a 51 minut.

zdroj:androidauthority.com