Samsung vyrobil nezničitelný displej telefonu

Samsung právě oznámil, že dokázal vyrobit nezničitelný displej mobilního telefonu, který získal certifikaci od Underwriters Laboratoře a oficiální testy prováděl OSHA z U.S Department of Labor. Takový nezničitelný displej může být použit v různých elektronických produktech, nejenom v chytrých telefonech, včetně konzolí pro automobily, vojenské mobilní zařízení, přenosné konzole, tablety. Prakticky se jedná
Samsung je stále jedničkou na trhu

Samsung právě oznámil, že dokázal vyrobit nezničitelný displej mobilního telefonu, který získal certifikaci od Underwriters Laboratoře a oficiální testy prováděl OSHA z U.S Department of Labor.

Takový nezničitelný displej může být použit v různých elektronických produktech, nejenom v chytrých telefonech, včetně konzolí pro automobily, vojenské mobilní zařízení, přenosné konzole, tablety.

Prakticky se jedná o flexibilní OLED displej.

Samozřejmě aby Samsung certifikaci získal, tak musel projít několika testy odolnosti.

Testy

Displej byl upuštěn z výšky 1.2 metrů a to celkem 26x a nic se nestalo. Displej fungoval stále dobře a nebyly viditelné žádné poškození na přední ani boční straně. Displej byl vystaven extrémnímu horku a to 71 stupňů celsia a zimy -32 stupňů. V obou případech testem prošel.

Samsung však šel ještě dál a provedl svůj test, kde byl displej upuštěn z 1.8 metrů a displej stále fungoval naprosto normálně.

Nicméně video, certifikaci nebo jiné foto stále nemáme, takže musíme prozatím tomuto věřit a nemůžeme ani technologií vyvrátit.

Zdroj