Vypnout reklamy

Samsung vysvětluje, jak nový Galaxy Z Fold2 funguje

Vydáno dne: 20.10.2020

Samsung vysvětluje, jak funguje jejich mechanismus čistění mezer při zavírání a otevírání telefonu. Prach totiž může velmi snížit životnost tohoto mechanismu.

Jedna největší změna oproti první verzi skládaného telefonu je právě způsob otevírání telefonu. Právě změna designu dovolila firmě přiblížit dva displeje k sobě a nezanechávat tak velkou mezeru.

Díky duálnímu CAM mechanismu, který spoléhá nejen na mechanický zámek, ale také na magnety. Díky tomu se zabrání náhodnému složení při rozloženém telefonu.

Dále je tady zabudovaná technologie čističe, který funguje jako vysavač. Při skládání a otvírání telefonu se může stát, že se do mezer dostane prach, který pak zkrátí životnost tomuto mechanismu. Samsung má mechanismus, který tyto spáry čistí a díky tomu v testu Samsungu fungoval mechanismus otevírání a zavírání na 200 000x.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Fold 2 a jeho odolnost
Galaxy Z Fold 2 5G

Samsung Galaxy Fold 2 je opět v testu. Teď záleží, jestli v testu obstojí nebo ne. Nese si sebou i Přečíst si více

Samsung Galaxy Fold 2 pravděpodobně nebude připraven na trh v září
Galaxy FOld 2

Samsung Galaxy Fold 2 pravděpodobně nebude připraven na vstup na trh v září tohoto roku, ale stane se tak někdy Přečíst si více

Samsung Galaxy Z Fold 2 oficiálně
Samsung Galaxy Z Fold2

Samsung Galaxy Z Fold 2 k dispozici v nové verzi. Telefon má větší displej, ale telefon nebude mít k dispozici Přečíst si více

Samsung Galaxy Fold a jeho následovník bude Z Fold 2
Galaxy FOld 2

Samsung Galaxy Fold 2 bude pravděpodobně zařazen do série Galaxy Z mobilních telefonu. Samsung totiž mění strategií.