Samsung začal šířit One UI 6 založený na Androidu 14 na další zařízení

Samsung dnes zaznamenal velké úspěchy, pokud jde o nedávné aktualizace na One UI 6 založeném na Androidu 14. Společnost vydala nový software pro Galaxy S21 FE, Galaxy A52s, Galaxy A33, stejně…

Samsung začal šířit One UI 6 založený na Androidu 14 na další zařízení

Samsung dnes zaznamenal velké úspěchy, pokud jde o nedávné aktualizace na One UI 6 založeném na Androidu 14. Společnost vydala nový software pro Galaxy S21 FE, Galaxy A52s, Galaxy A33, stejně jako pro Galaxy Tab S9 FE a Galaxy Tab S9 FE+. To je rozhodně úspěch na jediný den práce.

Aktualizace pro model S21 FE je v současné době dostupná ve Spojených státech pro verzi smartphonu Verizon. Bezpochyby budou následovat neblokované jednotky, stejně jako smartphony S21 FE prodané v jiných zemích a územích.

Pokud náhodou vlastníte model S21 FE zakoupený od Verizonu, je třeba vědět, že aktualizace…

FAQ:
1. Pro jaké modely Samsungu byla vydána aktualizace na One UI 6 založeném na Androidu 14?
Aktualizace byla vydána pro modely Galaxy S21 FE, Galaxy A52s, Galaxy A33, Galaxy Tab S9 FE a Galaxy Tab S9 FE+.

2. Kde je k dispozici aktualizace pro model S21 FE?
Aktualizace je v současné době dostupná ve Spojených státech pro verzi smartphonu Verizon.

3. Budou následovat další aktualizace pro ostatní modely?
Ano, jakmile budou dokončeny aktualizace pro jednotlivé modely, budou následovat další aktualizace i pro ostatní smartphony od Samsungu.

4. Jaké jsou hlavní výhody aktualizace na One UI 6?
Mezi hlavní výhody patří nové funkce a vylepšení uživatelského prostředí, lepší výkon, bezpečnostní aktualizace a další novinky, které přináší Android 14.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/android_14_update_with_one_ui_6_reaches_galaxy_s21_fe_a52s_a33_and_tab_s9_fe-news-60825.php