„Samsung zlepšuje Galaxy SmartTag 2: Voděodolné bluetooth trackery pro vaše cennosti“

Samsung představil nový Bluetooth tracker SmartTag 2, který slibuje vylepšení oproti předchozí verzi. Všichni jsme si už někdy ztratili peněženku, klíče od auta, mobilní telefon nebo se nám ztratil domácí mazlíček....
"Samsung zlepšuje Galaxy SmartTag 2: Voděodolné bluetooth trackery pro vaše cennosti"

Samsung představil nový Bluetooth tracker SmartTag 2, který slibuje vylepšení oproti předchozí verzi. Všichni jsme si už někdy ztratili peněženku, klíče od auta, mobilní telefon nebo se nám ztratil domácí mazlíček. Bluetooth trackery jsou skvělým pomocníkem, který vám pomůže udržet svoje cennosti v dosahu. SmartTag 2 od Samsungu se zaměřuje na zvýšení odolnosti proti vlivům počasí, včetně vody.

Díky Bluetooth trackeru SmartTag 2 se už nebudete muset bát, že ztratíte své cennosti. Stačí je jednoduše připojit ke sledovanému objektu, například na klíče, peněženku nebo obojek vašeho psa. Poté můžete pomocí aplikace spárovat tracker se svým chytrým telefonem. Kdykoli pak ztratíte sledovaný objekt, stačí si ho v aplikaci vyhledat a tracker vám ukáže jeho přesnou polohu.

Nový model SmartTag 2 od Samsungu přináší mnoho vylepšení oproti předchozí verzi. Jednou z největších inovací je zvýšená odolnost proti vodě. Díky tomu se nemusíte bát, že by vaše cennosti utrpěly při deštivém počasí. SmartTag 2 také nabízí delší výdrž baterie a vylepšenou přesnost lokalizace.

Pokud se obáváte, že by váš cenný předmět mohl být odcizen, nemusíte se bát. Samsung SmartTag 2 obsahuje i funkcionalitu zvanou „Bluetooth community network“. Tato funkce umožňuje ostatním uživatelům SmartTagů pomoci v lokalizaci ztracených předmětů. Pokud se váš tracker ocitne v dosahu jiného uživatele SmartTagu, dostanete aktuální polohu vašeho ztraceného objektu prostřednictvím aplikace na svém telefonu.

Pokud se tedy obáváte ztráty svých cenností nebo milovaného mazlíčka, doporučujeme vám pořídit si Bluetooth tracker SmartTag 2 od Samsungu. Díky jeho vylepšeným funkcím a odolnosti proti vodě se nemusíte bát, že byste je někdy ztratili. Udržujte svoje cennosti v bezpečí a mějte klidnou mysl.

FAQ:

1. Na jaké vzdálenosti je možné sledovat ztracený předmět pomocí SmartTagu 2?

– SmartTag 2 využívá Bluetooth technologii, takže je možné sledovat ztracený předmět v dosahu až 120 metrů.

2. Jak dlouho vydrží baterie na SmartTagu 2?

– Baterie na SmartTagu 2 vydrží až 5 měsíců při normálním používání. Po vybití je možné baterii jednoduše vyměnit.

3. Jakou aplikaci je potřeba používat k párování SmartTagu 2 se svým telefonem?

– K párování SmartTagu 2 se svým telefonem je potřeba používat aplikaci Samsung SmartThings.

Článek byl vytvořen na základě obsahu zde: [odkaz]

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-smarttag-2-waterproof/