Samsung zveřejnil plánované velikosti displejů S9 a S9+

Podle nejmenovaného zdroje Samsung informoval jak velké displeje plánuje do dalších vlajkových telefonu Galaxy S9 a S9+. K dispozici tak máme specifikace, které mohou a nemusí být pravdivé. Neříkáme však, že displeje nemohou být vylepšené, ale vypadá to, že budou mít stejné velikosti, jako S8 a S8+. Dále Samsung plánuje snímač otisků prstů pod displejem. […]

Samsung Galaxy S9

Podle nejmenovaného zdroje Samsung informoval jak velké displeje plánuje do dalších vlajkových telefonu Galaxy S9 a S9+. K dispozici tak máme specifikace, které mohou a nemusí být pravdivé.

Neříkáme však, že displeje nemohou být vylepšené, ale vypadá to, že budou mít stejné velikosti, jako S8 a S8+. Dále Samsung plánuje snímač otisků prstů pod displejem. Qualcomm však už pracuje na této technologií a prozatím se mu to daří, avšak také se potýká s problémy, které tkví v nepřesnosti.

Samsung ani Qualcomm nemá problémy se snímačem pod displejem  sami, jelikož i Apple má problémy. Nicméně Galaxy S9 bude mít podle všeho stejný design „infinity displej“ se zahnutými kraji a bez rámečku.

  • Galaxy S9 – 5.77 palců
  • Galaxy S9+ – 6.22 palců