Vypnout reklamy

Samsung zveřejnil videa k novému One UI 4

One UI 4 je postaven na Android 12. Prozatím je však v beta verzi pro některé uživatelé, kteří jsou i v tomto beta programu zařazeni. Finální verzi očekáváme během několika týdnů, ale mezitím už Samsung vydává svá první videa.

To první video se soustředí na historií, kde ukazují evoluci oproti One UI 2, kdy některé požadavky uživatelů přenesli právě do nového One UI 4. Tedy One UI 4 se skládá z přání uživatelů. Uživatel získává mnohem více možnosti úprav, stejně jako úprav widgetů (včetně zahnutých rohů), tmavého módu pro aplikační ikonky.

Samsung se chystá s One UI 4 taktéž na své notebooky a to v rámci One UI Book 4. Jde o speciální verzi pro tato zařízení.

Ve druhém videu jde Samsung více do hloubky a informuje právě o možnostech úprav. Opětovně Samsung zdůrazňuje ekosystém, takže se zde objeví i Galaxy Watch 4, které však nemají s One UI 4 žádnou spojitost. Jsou tady funkce, jako je třeba větší ztmavení jasu, pokud se díváte na videa v noci, zmixované emotikony. Více emotikonů. Vylepšená foto aplikace (můžete si nechávat zobrazit foto před úpravou a po úpravě) a s funkcí Quick Share budete moci jednoduše sdílet věci se Samsung notebookem a dojde i na lepší propojení s Windows.