Samsungovy nadcházející skládací telefony možná nakonec nepoužijí čipset Exynos

Samsung v letošním roce představil vybrané varianty modelů Galaxy S24 a Galaxy S24+ s vlastním čipem Exynos 2400, zatímco vlajkovou loď Galaxy S24 Ultra vybavil čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3….

Samsungovy nadcházející skládací telefony možná nakonec nepoužijí čipset Exynos

Samsung v letošním roce představil vybrané varianty modelů Galaxy S24 a Galaxy S24+ s vlastním čipem Exynos 2400, zatímco vlajkovou loď Galaxy S24 Ultra vybavil čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Dřívější zpráva naznačovala možný podobný přístup i u chystaného modelu Galaxy Z Flip 6, který by měl být uveden na trh v červenci. Nicméně nová zpráva ze Jižní Koreje nyní tuto informaci vyvrací.

Podle nových informací se zdá, že Galaxy Z Flip 6 bude vybaven čipem Exynos, na rozdíl od předchozích spekulací o kombinaci Exynos a Snapdragonu. Je tedy možné, že Samsung se rozhodl pro jednotný chipset pro tento model.

Co nás tedy může čekat u nového modelu Galaxy Z Flip 6 od Samsungu? Bude to jednotný Exynos čip nebo možná překvapení v podobě kombinace Exynosu a Snapdragonu? Zatím se můžeme jen dohadovat, ale jistě se můžeme těšit na další inovace a vylepšení, které nám tento smartphone přinese.

FAQ:
1. Bude mít Galaxy Z Flip 6 sklo na displeji?
– Pravděpodobně ano, vzhledem k trendům v mobilním průmyslu.
2. Jaká kapacita baterie se u nového modelu očekává?
– Zatím nejsou známy detaily, ale očekává se dostatečná výdrž pro běžné používání.
3. Budou k dispozici různé barevné varianty?
– To zatím není jasné, ale Samsung obvykle nabízí své smartphony v několika barevných provedeních, takže je možné, že i tento model bude dostupný v různých barevných variantách.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-z-fold-6-z-flip-6-snapdragon-8-gen-3/