Vypnout reklamy

Šance na skládaný LG telefon na CES 2019 klesá

Vydáno dne: 17.12.2018

Asi před dvěma měsíci jsme se dozvěděli, že by firma LG mohla představit skládaný telefon na CES 2019 v Las Vegas. Evan Blass publikoval tweet, který říkal, že telefon LG se skládaným displejem bude dostupný v Lednu na CES 2019. Prakticky by tak firma předehnala Samsung, pokud by uvedla na trh i nový mobilní telefon. […]

Asi před dvěma měsíci jsme se dozvěděli, že by firma LG mohla představit skládaný telefon na CES 2019 v Las Vegas. Evan Blass publikoval tweet, který říkal, že telefon LG se skládaným displejem bude dostupný v Lednu na CES 2019.

Prakticky by tak firma předehnala Samsung, pokud by uvedla na trh i nový mobilní telefon. Samsung Galaxy F se má odhalit totiž až v únoru nebo březnu. Pro LG by to nebylo moc dobré, protože všichni by se upírali směrem Samsung.

Nicméně asi se něco změnilo, protože Evan Blass svou zprávu změnil a sám říká, že je nízká šance na to, že by se právě na CES 2019 objevil skládaný telefon od LG. CES 2019 trvá od 8. ledna do 11. ledna.

LG skládaný telefon

LG skládaný telefon

Firmy jako Samsung, Huawei a LG mají představit své první skládané telefon v první polovině roku 2019. Ve druhé polovině pak dorazí telefony od Oppo, Xiaomi, Vivo a Motorola. Následně v roce 2020 Microsoft a Apple.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: