Šéf Samsungu se omlouvá za fiasko s Galaxy Note 7

Dvě svolávací akce nového mobilního telefonu Galaxy Note 7 dostalo značku Samsung pod obrovský tlak od investorů i zákazníků. Samsung stále nepřišel na to, co by tyto výbuchy mohlo způsobovat a proto navždy zastavil výrobu i prodej těchto telefonu. Šéf Samsungu se omluvil na tiskové konferenci Koh Dong-jing přišel před novináře a omluvil se všem […]

Dvě svolávací akce nového mobilního telefonu Galaxy Note 7 dostalo značku Samsung pod obrovský tlak od investorů i zákazníků. Samsung stále nepřišel na to, co by tyto výbuchy mohlo způsobovat a proto navždy zastavil výrobu i prodej těchto telefonu.

Šéf Samsungu se omluvil na tiskové konferenci

Koh Dong-jing přišel před novináře a omluvil se všem zákazníkům za způsobené problémy s tímto telefonem. Jelikož Samsung nepřišel na to, co by to mohlo způsobovat, tak aby společnost neudělala znovu stejnou chybu, tak raději veškerý prodej Galaxy Note 7 zastavili. Zároveň přislíbil, že bude dělat vše co je v jeho silách, aby obnovil důvěru ve značce.

Mr. Koh Dong-jin's

Mr. Koh Dong-jin’s

Jeho projev měl za následek zvýšenou morálku svých zaměstnanců, kteří ho podporují. Šéf Samsungu také poděkoval všem zaměstnancům, kteří ho podporují v těchto těžkých časech a řekl, že byl poslední týdny opravdu frustrovaný.

Jsou zde dohady o tom, že někteří chtějí odvolat z vedení Koh Dong-Jin z vedení společnosti.