Vypnout reklamy

Šéf společnosti OnePlus rozšířil svou roli v Oppo a Realme

Vydáno dne: 10.10.2020

Šéf společnosti OnePlus získal novou roli ve společnosti, která dohlíží právě na OnePlus, Oppo a Realme. Dohlédne tak na to, aby si firmy navzájem nekonkurovaly.

OnePlus začínalo jako odnož Oppo a nakonec se stala značka OnePlus vlastní známou značkou v Evropě a USA. Spoluzakladatel a ředitel Pete Lau se nyní stal více prezidentem v OPLUS, což je společnost, která dohlíží na OnePlus, Oppo a Realme.

Stále však Lau zůstává šéfem společnosti OnePlus. Jeho nová role byla tedy odhalena ve chvíli, kdy má firma Realme ambice stát se TOP 5 společností v Evropě.

OnePlus
OnePlus

Je pravděpodobné, že Lau bude dělat dohled na těmito společnostmi, aby si sami sobě nekonkurovali, protože to by pak mohlo být problém. Je potřeba těmito značkami pokrýt široké cenové rozpětí.

Další zajímavé příspěvky
OnePlus Gallery má nyní možnost 4K 60fps video editace
OnePlus Z

OnePlus mobilní telefon nabízí nově editaci 4K 60fps videí. Do této doby jste museli k tomu využívat aplikaci třetí strany, Přečíst si více

OnePlus představuje design Always On Displeje
OnePlus 65W nabíječka

OnePlus dorazí s funkcí Always on Displej. Dlouhodobě očekávaná funkce bude k dispozici na telefonech OnePlus 6 a novějšími.

OnePlus dorazí se 65W rychlou nabíječkou
OnePlus 65W nabíječka

Skvělá 65W rychlá nabíječka od OnePlus, která nyní dorazí k nejnovějšímu telefonu. je to skvělá zpráva, protože plné nabití bude Přečíst si více

OnePlus má problém s bezpečností. Unikly jména zákazníků, taktéž emaily i čísla.
OnePlus 8 Pro

OnePlus má v této chvíli problém s úniky osobních dat. Jedná se o data z objednávek a tedy o jméno, Přečíst si více

Tágy: