Vypnout reklamy

SEGA a Rovio představují novou multiplayerovou hru s Sonikem

Finské studio Rovio, známé především díky úspěšné herní sérii Angry Birds, bylo před rokem odkoupeno japonskou společností SEGA za obdivuhodnou částku 776 milionů dolarů. A první hra, na které se tento…

SEGA a Rovio představují novou multiplayerovou hru s Sonikem

Finské studio Rovio, známé především díky úspěšné herní sérii Angry Birds, bylo před rokem odkoupeno japonskou společností SEGA za obdivuhodnou částku 776 milionů dolarů. A první hra, na které se tento finský tým podílí po akvizici, se jmenuje Sonic Rumble.

Sonic Rumble je nová hra z prostředí oblíbeného herního univerza Sonic the Hedgehog, ve které se hráči mohou těšit na rychlé a akční dobrodružství s oblíbeným modrým ježkem a jeho přáteli. Spojení japonského herního giganta SEGA s finským studiem Rovio slibuje zajímavé inovace a nové zážitky pro fanoušky obou firem.

Tato spolupráce mezi SEGA a Rovio ukazuje, že spojením sil dvou velkých herních společností může vzniknout něco opravdu unikátního. Očekává se, že Sonic Rumble bude nabízet nejen skvělou zábavu, ale také nové prvky a funkce, které budou oslovovat širokou hráčskou veřejnost.

FAQ:
1. Proč SEGA koupila Rovio?
SEGA si pravděpodobně vybrala Rovio kvůli jejich zkušenostem s mobilními hrami a schopnosti vytvářet úspěšné herní tituly. Spojení obou společností může vést k novým inovacím a zábavným hrám pro fanoušky.

2. Jaká je cena akvizice?
SEGA zaplatila za Rovio obrovskou sumu 776 milionů dolarů, což svědčí o velkém potenciálu finského studia a očekávaných výsledcích jejich spolupráce s japonským herním gigantem.

3. Jaké jsou očekávání ohledně hry Sonic Rumble?
Očekává se, že Sonic Rumble přinese nové prvky do herní série Sonic the Hedgehog a nabídne hráčům akční a zábavné dobrodružství. Spojení talentů SEGA a Rovio by mohlo přinést nečekané a inovativní prvky do této ikonické herní série.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/sega-rovio-sonic-rumble-mobile-game_id158135