Vypnout reklamy

Galaxy S7 videa ve slow-motion se zasekávají!

Vydáno dne: 5.4.2016

Novinka na Samsung Galaxy S7 je právě slow-motion video ve 240 snímků za vteřinu. Samsung se tak připojil po bok Google Nexus 6P a nejnovějšího iPhonu. Spousta uživatelů si ale stěžuje na přeskakování snímků nebo-li sekání obrazu, když se slow-motion nahrává. Pravděpodobně to vypadá na problém Qualcomm Snapdragon 820-procesorů, které se prodávaly v USA. V […]

Novinka na Samsung Galaxy S7 je právě slow-motion video ve 240 snímků za vteřinu. Samsung se tak připojil po bok Google Nexus 6P a nejnovějšího iPhonu.

Spousta uživatelů si ale stěžuje na přeskakování snímků nebo-li sekání obrazu, když se slow-motion nahrává. Pravděpodobně to vypadá na problém Qualcomm Snapdragon 820-procesorů, které se prodávaly v USA. V Evropě a v Asii je použit jiná jednotka a tou je vlastní Exynos 8890 chipset.

Uživatelé Samsung Galaxy S7 Edge problémy na chipsetu Exynos 88900 problémy nemají.

Samsung ještě na tento problém nedokázal zareagovat a pravděpodobně vyšetřují, kde se mohl stát problém. Všichni doufají, že to vyřeší jen jednoduchý patch.

Bohužel uživatelé telefonu s tím nemohou v této chvíli nic dělat. Bylo však řečeno, že mají zkusit nahrávat na externí úložiště velmi rychlé microSD karty, aby zvládala veškeré snímky ve vysokém rozlišení.

Problém Samsung Galaxy S7 240 FPS Slow Motion můžete vidět na videu

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš