Vypnout reklamy

Tak jak bylo naplánovánu, tak Asus oficiálně oznámil ZenFone 4 sérií pro Evropu. Telefony budou dostupné na všech trzích Evropy, takže se dočkáme nových telefonu Asus i v České republice. Toto oznámení přišlo na konferenci v Římě. Klíčové detaily jako je cena na Evropském trhu a v jakých regionech budou telefony kdy dostupné, tak to […]

22.9.2017

Série Asus ZenFone 4 je oficiálně v Evropě

Tak jak bylo naplánovánu, tak Asus oficiálně oznámil ZenFone 4 sérií pro Evropu. Telefony budou dostupné na všech trzích Evropy, takže se dočkáme nových telefonu Asus i v České republice.

Toto oznámení přišlo na konferenci v Římě. Klíčové detaily jako je cena na Evropském trhu a v jakých regionech budou telefony kdy dostupné, tak to se dozvíme asi někdy jindy. Avšak jsme docela rádi, že se nové telefony objeví ve všech zemích Evropy.

Co o nových telefonech víme? To jsme si pověděli v menším souhrnu

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.