Vypnout reklamy

Šestkrát Google prozradil své vlastní telefony

Google je technologický gigant a jedna z nejhodnotnějších firem na světě, ale je známý tím, že unikají informace o svých dlouho očekávaných chytrých telefonech Pixel. Otázka, zda tyto úniky jsou záměrné…

Šestkrát Google prozradil své vlastní telefony

Google je technologický gigant a jedna z nejhodnotnějších firem na světě, ale je známý tím, že unikají informace o svých dlouho očekávaných chytrých telefonech Pixel. Otázka, zda tyto úniky jsou záměrné či nikoli, je předmětem diskuse. Tyto úniky však odhalily některé z nadcházejících telefonů Google, ať už prostřednictvím jemných aktualizací aplikací nebo plnohodnotných propagačních videí. A v případě Pixelu 6 jednoduše šli dopředu a napsali o tom blogový článek měsíce před oficiálním vydáním.

Pokud se podíváme na nedávné úniky, odhalily nám **Pixel 6** s inovativním designem a duálním fotoaparátem. Telefon by měl mít také nový procesor **Google Tensor**, který slibuje vylepšený výkon a umělou inteligenci.

Pro fanoušky Pixelu to byly zajímavé informace, ale pro Google to mohlo být ztrátou překvapení při oficiálním uvedení telefonu. Zda tyto úniky byly nechtěné a Google se snažil udržet tajemství, nebo záměrné, aby se získala pozornost veřejnosti, to zůstává otázkou.

Otázky:

1. Proč je důležité pro společnosti udržet tajemství kolem svých produktů?
2. Jak mohou úniky informací o nových produktech ovlivnit jejich úspěch?
3. Jak by měly společnosti reagovat na úniky informací o svých produktech?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/6-times-google-leaked-its-own-phones/