„Seven Knights 2 nabízí nového hrdinu Lukeyho a systém Divinity Liberation“

Netmarble představil vzrušující aktualizaci pro Seven Knights 2, která hráčům umožňuje získat nového hrdinu, Comeback King Lukey, v mobilním RPG. Legendární+ hrdina nabízí obranu na dálku a používá své hrací karty…

"Seven Knights 2 nabízí nového hrdinu Lukeyho a systém Divinity Liberation"

Netmarble představil vzrušující aktualizaci pro Seven Knights 2, která hráčům umožňuje získat nového hrdinu, Comeback King Lukey, v mobilním RPG. Legendární+ hrdina nabízí obranu na dálku a používá své hrací karty k podpoře svých spojenců pomocí buffů. Zvláště dokáže na sebe upevnit štít, který nelze odstranit. Také aplikuje zvýšení Ultimate Skill Gauge pro celou skupinu během PvP soubojů. Navíc dokáže rozdělit poškození nepřátelům s efektem ignorování obrany a nakonec může neodstranitelným efektem Jokera po dobu 10 sekund obdařit člena skupiny s nejvyšším útokovým statistikou.

V nejnovější aktualizaci Seven Knights 2 se můžete také těšit na nový systém Divinity Liberation, který vám umožní posunout své hrdiny ještě dál. Stačí dosáhnout úrovně 10 na všech svých stránkách božstva. Poté budete moci přistupovat k nové funkci a aktivovat konkrétní uzly k posílení svých žoldáků. …

FAQ:

1. Jaký je nový hrdina v Seven Knights 2?

– Novým hrdinou je Comeback King Lukey, který nabízí obranu na dálku a podporuje své spojence pomocí buffů.

2. Jaké schopnosti má nový hrdina?

– Lukey dokáže upevnit na sebe neodstranitelný štít, aplikuje zvýšení Ultimate Skill Gauge pro celou skupinu a rozděluje poškození nepřátelům s efektem ignorování obrany.

3. Jak funguje nový systém Divinity Liberation?

– Pro aktivaci nové funkce musíte dosáhnout úrovně 10 na všech svých stránkách božstva. Poté můžete aktivovat konkrétní uzly k posílení svých žoldáků.

4. Jak dlouho trvá efekt Jokera u Lukeyho?

– Efekt Jokera trvá 10 sekund.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/seven-knights-2/lukey/