Seznam.cz spouští beta verzi Jízdních řádů na Android a iOS

Dlouhá léta souboje s monopolem společnosti CHAPS, která poskytuje zdrojová data jízdní řádů ČR. Seznam.cz spouští beta verzi vlastních jízdních řádů. Aplikace se jmenuje Pubtran a ocení ji hlavně ti, kteří cestují MHD. Nastane situace, kdy jedeme vlakem a dostáváme se do prahy. Jenže my nevíme, v kolik nám jede MHD, proto se musíme podívat […]

Pubtran

Dlouhá léta souboje s monopolem společnosti CHAPS, která poskytuje zdrojová data jízdní řádů ČR. Seznam.cz spouští beta verzi vlastních jízdních řádů. Aplikace se jmenuje Pubtran a ocení ji hlavně ti, kteří cestují MHD.

Nastane situace, kdy jedeme vlakem a dostáváme se do prahy. Jenže my nevíme, v kolik nám jede MHD, proto se musíme podívat na elektronickou tabuli a zjistit, jestli nám vůbec jede. Není však lepší si už dopředu jednoduše zjistit v kolik to vlastně jede, a také kudy?

Mobilní aplikace Pubtran

Mobilní aplikace Pubtran

Už několikrát se vám určitě stalo, že jste nastoupili do MHD a ono vás zavezlo tam, kde jste nechtěli. Stane se to v případě, kdy jste v jiném městě, kde to vůbec neznáte.

Seznam.cz se ale nerozhodl pokrýt pouze ČR MHD, ale i tu Evropskou, což je naprosto skvělé, protože v některých zemích nemáte MHD tabule jako u nás. Většinou ani nevíte, kde jsou zastávky. To se týká některých měst v Řecku, ale narazíte na to i ve Španělsku, kdy pomalu nevíte, kde daná linka jede a hlavně kdy. S novou aplikací Pubtran je všemu konec.

Evropské státy a MHD

Evropské státy a MHD

Napíšete do aplikace, kam se chcete dostat a mapy vás navedou na zastávku, kde bude stát daný autobus, tramvaj nebo metro. Máte možnost si také uložit často využívaná místa.

Hledání spoje MHD

Hledání spoje MHD

Trasu veřejné dopravy můžete plánovat přímo z prohlížeče.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze aplikace
  • 98%
    UX - 98%
  • 100%
    Využitelnost - 100%
  • 95%
    Optimalizace - 95%
98%

Pouze několik úvodních vět

Aplikace Pubtran od Seznam.cz je kvalitní aplikací pro všechny lidi, kteří cestují a to i do řadu několika Evropských měst. Aplikace ukáže trasu daného spoje a vy jenom nastoupíte.

Sending
User Review
5 (1 vote)