Vypnout reklamy

Shadow Of The Colossus v akci na emulátoru v telefonu android

K dispozici bude hra skrze emulátor, která vyšla na PS2 cca před 2 desetiletím. Pojďme si ji zahrát na mobilním telefonu.

Na redditu se objevila informace ohledně PS2 verze hry Shadow Of The Colossus na emulátoru, který běží na telefonu se Snapdragon 855 procesorem a tvrdí, že hra běží na 60fps.

Uživatel z tohoto redditu dokázal získat fotky, které ukazuje jízdu na koni a pár soubojů. Pro ty z vás, kteří hru nějak moc neznají, tak právě Shadow Of The Colossus je skvělá akční adventura. Vžijte se do role Wandera, mladého muže, který se stará o znovuzrození dívky jménem Mono.

Podle tajemného hlasu může být Mono opět přivedena k životu, ale až poté, co se probijete přes 16 různých kolosů, kteří se potulují v zakázaných zemích. Hra se zaměřuje na šéfy, kde je potřeba je všechny porazit mečem. Kromě toho jsou tady různé machinace, jako je šplhání po obrovských stvoření a hledáte na jeho těle nějakou značku, kde ho probodnete nožem. Samozřejmě taková monstra se vás snaží shodit.

Hra, kdy byla poprvé na pultech, tak už je stará skoro dvě desetiletí. Je tak hezké sledovat, jak díky emulátoru ožívá právě na mobilních telefonech, se kterým můžete být kdekoliv a hru tak hrát kdekoliv chcete.