Shindo Life: Průvodce Wanziame – získej ty nejlepší věci!

Je tvůj Bloodline certifikovaný banger nebo bys měl běžet Naruto-style pro tlačítko na změnu? No, my tu jsme, abychom ti poskytli informace. Náš průvodce Shindo Life Wanziame zvýrazňuje, co potřebuješ vědět…

Shindo Life: Průvodce Wanziame - získej ty nejlepší věci!

Je tvůj Bloodline certifikovaný banger nebo bys měl běžet Naruto-style pro tlačítko na změnu? No, my tu jsme, abychom ti poskytli informace. Náš průvodce Shindo Life Wanziame zvýrazňuje, co potřebuješ vědět o konkrétním Bloodline, abys mohl udělat informovanou volbu.

Shindo Life je zážitek na populární platformě Roblox. Je to hra, kde si vytvoříš ninju s dovednostmi z obrovského spektra bloodlines a elementů. Jakmile máš svého ninju, pošli ho do světa. Můžeš prozkoumávat, bojovat, lézt po stěnách a používat své Chi síly k distribuci úžasných nadpřirozených dovedností.

Prohlédni si stránku Robloxu, abys se přesvědčil sám. Buduješ více postav nebo týmů? Podívej se na naši Tower Defense RISE tier list nebo na naši Demon Slayer Midnight Sun clan tier list.

Zde jsme rozdělili věci do sekcí, abychom ti usnadnili najít to, co potřebuješ.

O Wanziame

Wanziame je relativně běžný bloodline klan získaný prostřednictvím Bloodline gacha. Máš jednu ze čtyřiceti šancí na to, že získáš Wanziame pokaždé, když hodíš na nový bloodline.

Vloodline má téma žraloka, inspirované klanem Hoshigaki z Naruta. Dává ti schopnost manipulovat s vodou ve specifickém tvaru žraloka a přichází s následujícím movesetem.

– Shark Rush – Uživatel se rychle vypouští směrem ke svému cíli ve formě žraloka ze vody.
– Whirling Tide – Vodní AOE, které omračuje a neustále poškozuje cíle chycené v oblasti.
– Super Shark Bomb – Velký poškozující projektil vržený obloukem vzduchem směrem k cíli.

Jakmile dosáhneš Bloodline Level 550, můžeš spustit transformaci Wanziame Mode a získat více žraločích atributů a značný nárůst statistik.

O Bloodlines

Bloodlines jsou způsobem, jak získat různé pohyby a zesílení ve hře Shindo Life. Existují různé kategorie, rozdělené mezi Eye, Elemental a Clan. Bloodlines získáváš prostřednictvím sekce „Customize“ v hlavním menu.

Zvyšování úrovně svého klanu ti umožňuje získávat přístup k různým technikám.

Článek byl převzat z Droid Gamers.

FAQ:
1. Jak často se dá získat Bloodline Wanziame?
2. Jaké jsou klíčové schopnosti Bloodline Wanziame?
3. Jaké jsou další kategorie Bloodlines ve hře Shindo Life?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/shindo-life-wanziame/