Simulátor japonského poštovního doručovatele v Nagasaki

Japonská společnost CHI Games nedávno oficiálně spustila Japan Postman Moto Simulator: Nagasaki Express, který vám umožní vkročit do role poštovního doručovatele v 1:1 replice čínské čtvrti Shinchi v Nagasaki v Japonsku….

Simulátor japonského poštovního doručovatele v Nagasaki

Japonská společnost CHI Games nedávno oficiálně spustila Japan Postman Moto Simulator: Nagasaki Express, který vám umožní vkročit do role poštovního doručovatele v 1:1 replice čínské čtvrti Shinchi v Nagasaki v Japonsku. Můžete se volně pohybovat po rozlehlosti města a užívat si krásy kultury – aniž byste samozřejmě zanedbávali své doručovací povinnosti.

V Japan Postman Moto Simulator se ponoříte do realistické simulace a absolvujete doručovací mise uprostřed krásných památek Nagasaki. Realismus se projevuje i na tvářích postav, což mi z nějakého důvodu velmi připomíná původní hru Mortal Kombat. Tento prvek přidává zajímavý šarm názvu, když navigujete nebezpečným terénem dopravního systému řízeného umělou inteligencí a snažíte se plnit své povinnosti jako pošťák.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní rysy Japan Postman Moto Simulator?
– Hra nabízí realistickou simulaci doručování v krásném prostředí Nagasaki.
2. Kde je možné tuto hru hrát?
– Japan Postman Moto Simulator je dostupný ke stažení a hraní na mobilních zařízeních.
3. Jaké jsou nároky na hardware pro spuštění této hry?
– Minimální požadavky na hardware nejsou nijak extrémní, avšak doporučuje se použití zařízení s dostatečným výkonem pro plynulý průběh hry.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/japan-postman-moto-simulator/launch/