Vypnout reklamy

Parádní android hra, ve které budete se snažit převézt zboží z jednoho místa na druhé. Dojeďte do cíle a získejte vysoké skóre.

Ovládejte svůj náklaďák nebo jiné vozidlo, které si vyberete a vydejte se skrz překážky na cestě. Je potřeba, abyste přejeli přes veškeré části hry a dokončili jste tak jednotlivé úrovně.

Hra nabízí hezké grafické zpracování a projíždíte skrz velmi náročný terén. Vyjeďte ty největší kopce a dejte si pozor, abyste neztratili svůj náklad. Získávejte mince za dokončené mise.

V průběhu hry nakupujte nové vozidla a dokonce i traktor. Můžete udělat i svůj osobní rekord v dosáhnutí různých ocenění během této hry. K dispozici máte kvalitní grafické zpracování, realistickou fyziku, 7 automobilů a přes 20 skvělých misí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Offroad Madness
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.