Vypnout reklamy

Skládaný telefon Google Pixel bude mít stejný fotoaparát jako Pixel 5

Google Pixel skládaný telefon má být oznámen již brzy, ale na trh se pak dostane v roce 2022. Prozatím však vydají nový optimalizovaný

Podle informací z APK, kterou provedl 9to5Google server, tak nový skládaný telefon Google Pixel, který se teprve chystá, tak nebude mít fotoaparát z Google Pixel 6 série. Jde o objevení této informace právě z vydané aktualizace aplikace Google Kamera, kde je v kódu zapsaná informace ke skládanému telefonu s kódovým označením „Pipi“, který se změnil „Passport“.

Podle APK tak bude mít skládaný Pixel telefon stejnou 12.2MPx kameru, jakou jsme mohli vidět v Pixel 5. Jde tedy o Sony IMX363 senzor namísto 50MPx GN1 senzoru, který je k vidění v nových Pixel 6 a 6 Pro telefonech. Taktéž se očekává použití senzoru Sony IMX386 pro ultraširokoúhlé focení.

Duální selfie kamera pro skládaný Pixel telefon

Je docela možné, že taktéž bude mít tento skládaný telefon duální selfie kameru. Jedna bude pro externí displej, když bude telefon složen a druhá selfie kamera bude, když se telefon rozloží.

Google Pixel skládaný telefon má dorazit v roce 2022. Je docela možné, že Google oznámí tento skládaný telefon ve chvíli, kdy dostane na trh nové telefony Pixel 6 a má na to naplánovanou událost.

Nový systém Android 12L

Taktéž má dojít k odhalení systému Android 12L, což je systém optimalizován pro tablety, skládané telefony a ChromeOS zařízení a má se představit v prvním kvartálu 2022.