Vypnout reklamy

Skládaný telefon od LG vhodný pro hry i sledování TV

Vydáno dne: 18.9.2019

Skládaný telefon od LG je vhodný pro hry i sledování TV. Displej telefonu se dá podle všeho různě vysouvat na různé velikosti.

LG získala v posledním čtvrtletí spoustu různých patentů na různé skládací techniky. Firma má dokonce i rolovací displej, který lze vytáhnout z pouzdra.

Patent telefonu LG
Patent telefonu LG

Nicméně v říjnu 2018 společnost LG podala k úřadu KIPRIS požadavek na patent “roll-up display”. Patent byl zveřejněn v červnu 2019 a ukazuje se tak srolované zařízení, které má velikosti chytrého telefonu. Obrazovou plochu lze rozložit nebo rozbalit a následně máte velký displej. K dispozici máme rendery od LetsGoDigital, jak by takový telefon mohl podle patentů vypadat.

Velká obrazovka

Obrazovka je velká a lze ji tak rolovat nejméně dvakrát kolem pouzdra. Displej lze rozbalit tak, kolik jen budete potřebovat, takže ho nemusíte vysouvat úplně celý.

Není však úplně jisté, jak je obrazovka držena na místě, ale pravděpodobně magneticky. Pouzdro je celkem tenké a má úzký design. Hrany jsou zakulacené. Nevidíme zde žádná tlačítka.

LG výsuvný displej
LG výsuvný displej

Nicméně je to patent, takže veškeré tlačítka mohou být přidány později. V horní části bude tlačítko zapnuto / vypnuto a dole určitě USB-C. Musí zde být místo i na reproduktor.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: