Skládaný telefon Samsung se objevil na renderech

Samsung se pomalu připravuje na uvedení nového, unikátního a excelentního telefonu Samsung Galaxy X. Je více než pravděpodobné, že dorazí právě na CES 2019 v Lednu příštího roku. Jedná se o skvělou inovaci v mobilním průmyslu a my máme fotografie, jak bude asi vypadat. Stále nevíme, jestli se telefon bude
Samsung Galaxy F (nebo Galaxy X)

Samsung se pomalu připravuje na uvedení nového, unikátního a excelentního telefonu Samsung Galaxy X. Je více než pravděpodobné, že dorazí právě na CES 2019 v Lednu příštího roku. Jedná se o skvělou inovaci v mobilním průmyslu a my máme fotografie, jak bude asi vypadat.

Stále nevíme, jestli se telefon bude nazývat Samsung Galaxy X nebo Samsung Galaxy F. Dávalo by větší smysl s písmenem „F“, ale co by pak znamenalo Galaxy X? Objevily se spekulace, že právě Samsung Galaxy X má být telefon pro hry.

Nicméně teď je jméno naprosto jedno. Nové rendery ukazují telefon jak složený, tak i rozložený nebo na půl složený v 90 stupních. Tyto rendery byly vytvořeny na základě patentů, kterými firma Samsung disponuje.

Schopnost ohnutí

Jak sami vidíte, tak telefon nemůže být úplně ohnutý a vždy je prostor. Jelikož se telefon neohýbá přesně uprostřed, tak vždy půjde vidět panel v horní části po uzavření. V horní části jsou právě tlačítka pro ovládání médií.

Na renderech je snímač otisků na zadní straně, avšak si myslíme, že bude v displeji. Fotoaparáty budou čtyři. Dva vpředu a dva vzadu.

Cena

Poslední informace hovořily o 7 palcovém displeji s rozlišením 1440x3360px. Baterie bude mezi 3000 až 6000 mAh. Cena takového telefonu bude 1850$, což je kolem 40 000,- Kč.

Zdroj