Skvělá nabídka: Nový Amazon Echo Show 5 za úžasnou cenu!

Akční prodej na smart display Echo Show 5 od Amazonu na platformě Woot

Amazon-owned Woot nabízí model Echo Show 5 (2021) k prodeji za nepředstavitelně nízkou cenu 29,99 dolarů. Tento chytrý displej…

Skvělá nabídka: Nový Amazon Echo Show 5 za úžasnou cenu!

Akční prodej na smart display Echo Show 5 od Amazonu na platformě Woot

Amazon-owned Woot nabízí model Echo Show 5 (2021) k prodeji za nepředstavitelně nízkou cenu 29,99 dolarů. Tento chytrý displej je k dispozici po dobu 24 hodin a prodává se zcela nový, nepoužitý, uzavřený v originálním obalu a nepoškozený. Tato nabídka je určena pro všechny technologické nadšence, kteří hledají cenově dostupné a kvalitní zařízení pro svůj domov.

Echo Show 5 (2021) je součástí populární řady chytrých displejů Amazon Echo, kterou společnost Amazon představila již v roce 2014. Tento model je vybaven pětipalcovým displejem s rozlišením 960 x 480 pixelů a širokoúhlou kamerou s rozlišením 1 MPx. Displej je dotykový a umožňuje interakci s různými funkcemi pomocí hlasového ovládání asistentem Alexa.

Díky Echo Show 5 (2021) můžete pohodlně sledovat videa z populárních streamovacích platforem, jako je například Netflix nebo YouTube, a zobrazovat si fotografie z cloudových úložišť nebo sociálních sítí. S jasným zvukem díky integrovaným reproduktorům budete mít také možnost poslouchat hudbu nebo podcasty, a to jak z nabídky Amazon Music, tak i dalších populárních hudebních streamovacích služeb.

Důležitou funkcí Echo Show 5 (2021) je také možnost využití videotelefonie. Díky integrované kamery můžete snadno komunikovat se svými blízkými, přáteli a kolegy prostřednictvím aplikací jako je například Skype nebo Zoom. Tento model je také vybaven vestavěným mikrofonem, který vám umožní zachytit váš hlas bez nutnosti držet telefon nebo tablet.

Jedinou nevýhodou tohoto akčního prodeje je jeho omezená doba trvání. Celá akce trvá pouze 24 hodin, a proto je vhodné jednat rychle, abyste si mohli zajistit tento skvělý chytrý displej za velmi nízkou cenu. Pokud se plánujete pořídit si další zařízení pro svůj domov nebo hledáte dárek pro své blízké, Echo Show 5 (2021) je skvělou volbou.

FAQ:

1. Jaké funkce nabízí Echo Show 5 (2021)?
Echo Show 5 (2021) nabízí mnoho funkcí, včetně sledování videí, poslechu hudby, zobrazení fotografií, videotelefonie a hlasového ovládání asistentem Alexa.

2. Jakou kvalitu obrazu má Echo Show 5 (2021)?
Tento model disponuje pětipalcovým displejem s rozlišením 960 x 480 pixelů, který poskytuje dostatečně kvalitní obraz pro běžné použití.

3. Jak dlouho trvá akční prodej na Echo Show 5 (2021)?
Akční prodej trvá pouze 24 hodin, proto je nutné jednat rychle, abyste mohli využít této výhodné nabídky.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/amazon-echo-show-5-hot-new-deal-woot-brand-new-crazy-low-price_id154387