Skvělé nabídky na Wi-Fi mesh routery od Google a Amazonu!

Nest od Google patří mezi nejlepší Wi-Fi mesh routery na trhu. Jsou snadno nastavitelné a použitelné, nabízejí rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení k internetu a perfektně se integrují s Google Assistant….

Skvělé nabídky na Wi-Fi mesh routery od Google a Amazonu!

Nest od Google patří mezi nejlepší Wi-Fi mesh routery na trhu. Jsou snadno nastavitelné a použitelné, nabízejí rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení k internetu a perfektně se integrují s Google Assistant. Pokud potřebujete některé z novějších a pokročilejších funkcí, jako je například podpora Wi-Fi 6E, může to být trochu drahé, ale pokud nevadí, obvykle lze najít dobré nabídky na modely minulé generace nebo na vstupní modely. Například Amazon v současnosti nabízí tento dvoupákový set Nest Wifi Mesh Router z roku 2019 za pouhých 107 dolarů.

Nabízí se tedy otázka, zda si pořídit novou generaci Wi-Fi routera se všemi pokročilými funkcemi, nebo zda se spokojit s levnější variantou minulého roku. Pro mnoho uživatelů bude levnější varianta naprosto dostačující, protože poskytuje spolehlivé a rychlé připojení k internetu.

Kromě rychlého a spolehlivého připojení k internetu nabízí Nest Wifi Mesh Router také jednoduchou instalaci a používání. Stačí jej zapojit do elektrické zásuvky a pomocí aplikace nastavit přístupová hesla a další připojená zařízení. Díky integraci s Google Assistant je také možné ovládat router hlasově, což je velmi pohodlné.

Pokud tedy hledáte spolehlivý a snadno použitelný Wi-Fi router s rychlým připojením k internetu, Nest Wifi Mesh Router je skvělou volbou. A pokud nechcete utrácet příliš peněz za nejnovější funkce, můžete využít nabídky na levnější modely minulé generace nebo vstupní modely. Například v současnosti najdete na Amazonu dvoupákový set Nest Wifi Mesh Router z roku 2019 za pouhých 107 dolarů.

FAQ:

1. Jaké jsou výhody Nest Wifi Mesh Routeru?

– Nest Wifi Mesh Router nabízí rychlé a spolehlivé připojení k internetu.

– Je snadno nastavitelný a použitelný.

– Dokáže se bez problémů integrovat s Google Assistantem.

2. Může se vyplatit pořídit levnější variantu minulé generace?

– Ano, pokud nevyužíváte nejnovější a pokročilé funkce, levnější varianta minulé generace bude pro vás naprosto dostačující.

– Poskytuje spolehlivé a rychlé připojení k internetu.

– Můžete ušetřit peníze v porovnání s nejnovějšími modely.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-nest-wifi-mesh-router-deal/