Sledujte živě oznámení série Xiaomi Poco F6

Xiaomi je jedna z nejvýznamnějších technologických firem na trhu a každý nový model od této čínské společnosti vzbuzuje velký zájem mezi fanoušky. Jedním z nejnovějších modelů, na který se mnozí těší,…

Sledujte živě oznámení série Xiaomi Poco F6

Xiaomi je jedna z nejvýznamnějších technologických firem na trhu a každý nový model od této čínské společnosti vzbuzuje velký zájem mezi fanoušky. Jedním z nejnovějších modelů, na který se mnozí těší, je řada Poco F6.

Dnes v 11:00 UTC proběhne živý přenos události, kde Xiaomi oficiálně představí Poco F6 a Poco F6 Pro. Oba modely budou nabízet špičkové specifikace a několik zajímavých funkcí, které je zařadí mezi nejlepší na trhu.

Procesory nových modelů budou patřit k nejvýkonnějším na trhu a společnost slibuje rychlé nabíjení baterie a vylepšené hlavní kamery. Poco F6 povede hravě mezi zařízeními střední třídy a těmi vlajkovými zabijáky.

Toto bude globální launch, který bude živě streamován. Pro fanoušky v Indii bude k dispozici také livestream z tamního eventu.

Společnost Xiaomi se snaží udržovat svou pozici na trhu a nové modely jako Poco F6 jsou důkazem toho, že se nebojí inovovat a posouvat hranice technologií.

**FAQ:**

1. **Kdy bude dostupný Poco F6 na trhu?**
– Datum vydání bude oznámeno během dnešního eventu.

2. **Jaká je cena Poco F6 a Poco F6 Pro?**
– Cena bude záviset na konkrétní konfiguraci a regionu, ve kterém bude zařízení uvedeno na trh.

3. **Jaká bude kapacita baterie nových telefonů?**
– Detaily ohledně kapacity baterie budou také oznámeny během dnešní prezentace.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/watch_live_the_xiaomi_poco_f6_series_announcement_here-news-62983.php