Sleva na Garmin Venu Sq: GPS, srdeční monitor a super dlouhá výdrž za 97.99$.

Garmin Venu Sq – dokonalý společník pro monitorování sportovních aktivitGarmin Venu Sq je špičkové zařízení, které vám poskytne podrobné informace o vašich sportovních aktivitách. Původně prodávaný za rozumnou cenu 199,99 dolarů,…

Sleva na Garmin Venu Sq: GPS, srdeční monitor a super dlouhá výdrž za 97.99$.

Garmin Venu Sq – dokonalý společník pro monitorování sportovních aktivit

Garmin Venu Sq je špičkové zařízení, které vám poskytne podrobné informace o vašich sportovních aktivitách. Původně prodávaný za rozumnou cenu 199,99 dolarů, nyní můžete tento multifunkční GPS tracker se sledováním srdečního tepu a extrémně dlouhou výdrží baterie pořídit za pouhých 97,99 dolarů.

Sledování polohy a srdečního tepu v jednom zařízení

Garmin Venu Sq je vybaven precizním GPS modulem, díky kterému budete mít přesné informace o vaší trase. Můžete sledovat svoje běžecké a cyklistické tréninky, ale i další činnosti jako chůzi nebo plavání. Sledování srdečního tepu je integrováno přímo ve vašem zápěstí, díky čemuž budete mít přehled o vaší kondici během celého dne.

Kvalitní displej a dlouhá výdrž baterie

Velký barevný displej s vysokým rozlišením zajišťuje skvělou čitelnost i na slunečním světle. Navíc je displej chráněn proti poškrábání. Nabitá baterie poskytne extrémně dlouhou výdrž až několik dní, takže nemusíte Článek se v češtině alespoň dva nadpisy stresovat s pravidelným nabíjením.

Vylepšené funkce a smart notifikace

Garmin Venu Sq nabízí mnoho užitečných funkcí pro sledování zdraví a kondice. Můžete si nastavit osobní cíle, sledovat spánek, měřit kroky a kalorie nebo analyzovat své tréninky. Navíc je kompatibilní s chytrými telefony, takže vám zobrazí všechny důležité notifikace přímo na vašem zápěstí.

Výhodná cena pouze za 97,99 dolarů

Původně s cenou 199,99 dolarů byl Garmin Venu Sq již považován za dostupného. Nicméně, momentálně je možné si tento skvělý sportovní doplněk pořídit za neuvěřitelnou cenu pouze 97,99 dolarů. Nezapomeňte využít tuto skvělou příležitost a získat svého společníka pro monitorování sportovních aktivit.

FAQ:

1. Jak dlouho vydrží baterie Garmin Venu Sq?

– Baterie vydrží až několik dní při normálním používání.

2. Je monitorování srdečního tepu přesné?

– Ano, integrovaný senzor na zápěstí poskytuje přesné informace o srdečním tepu.

3. Lze Garmin Venu Sq používat při plavání?

– Ano, zařízení je vodotěsné a vhodné i pro plavání.

4. Je možné Garmin Venu Sq propojit s chytrým telefonem?

– Ano, zařízení je kompatibilní s většinou chytrých telefonů a zobrazí vám notifikace přímo na zápěstí.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/garmin-venu-sq-smartwatch-amazon-deal-ridiculously-cheap_id149407