„Slevové kódy pro obchodní simulátor Car Dealership Tycoon (březen 2024)“

Car Dealership Tycoon je hra od Foxzie group, která je dostupná na platformě Roblox. Tato manažerská hra vám umožní personalizovat a vybudovat svůj vlastní autosalon. Chcete-li si pořídit skvělá auta, potřebujete…

"Slevové kódy pro obchodní simulátor Car Dealership Tycoon (březen 2024)"

Car Dealership Tycoon je hra od Foxzie group, která je dostupná na platformě Roblox. Tato manažerská hra vám umožní personalizovat a vybudovat svůj vlastní autosalon. Chcete-li si pořídit skvělá auta, potřebujete peníze a nejjednodušší způsob, jak k nim přijít, je použití Car Dealership Tycoon kódů.

Pokud hledáte nejnovější kódy pro Car Dealership Tycoon, máme pro vás dobrou zprávu; vyzkoušeli jsme všechny dostupné kódy a sepsali jsme všechny fungující do seznamu níže. Použijte je pro získání zdarma peněz.

Mezi kódy můžete najít různé odměny, jako například peníze pro váš autosalon či další zajímavé výhody. S novými kódy vám bude hraní hry ještě více zábavné.

Pokud chcete získat aktuální Car Dealership Tycoon kódy, navštivte web Pocket Gamer, kde najdete nejnovější informace a aktualizace.

FAQ:
1. Jak použít Car Dealership Tycoon kódy?
– Po spuštění hry klikněte na tlačítko „Codes“ v horním pravém rohu obrazovky a zadejte požadovaný kód. Potvrďte ho a odměna bude automaticky přidána do vašeho účtu.

2. Jak často jsou aktualizovány Car Dealership Tycoon kódy?
– Kódy jsou pravidelně aktualizovány a nové jsou přidávány dle potřeby. Doporučujeme sledovat oficiální kanály hry pro nejnovější informace.

3. Co dělat, pokud kód nefunguje?
– Pokud se vám nedaří použít kód, ujistěte se, že jste ho zadali správně a že není již expirovaný. V případě problémů se obraťte na podporu hry.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/roblox/car-dealership-tycoon-codes/