Slevy na Amazon Fire TV – nejnižší ceny roku

Black Friday: Nejvýhodnější nabídky na streamovací zařízení od AmazonuJeště před víkendem se blíží velké sváteční prodeje Black Friday, ale většina hlavních prodejců je již v plném proudu. Amazon již nabízí spoustu...
Slevy na Amazon Fire TV - nejnižší ceny roku

Black Friday: Nejvýhodnější nabídky na streamovací zařízení od Amazonu

Ještě před víkendem se blíží velké sváteční prodeje Black Friday, ale většina hlavních prodejců je již v plném proudu. Amazon již nabízí spoustu časných slev na Black Friday, ale právě přišla nová várka slev na některá z jejich nejlepších streamovacích zařízení, která jsou prostě příliš lákavá, než aby je člověk přehlédl. Sleva zahrnuje většinu streamovacích zařízení Amazon Fire TV, ale několik konkrétních nabídek je nabízí za nejnižší ceny roku.

Amazon Fire TV Cube – nejnovější verze streamovacího zařízení od Amazonu je momentálně k dostání za 119,99 dolarů. To je sleva 30 dolarů oproti běžné ceně. Je to skvělá příležitost vyzkoušet si výkonné a jednoduché streamování a ovládání pomocí hlasových povelů.

Amazon Fire TV Stick – nejoblíbenější streamovací zařízení od Amazonu je nyní k dostání za 24,99 dolarů. Tímto ziskem 15 dolarů oproti původní ceně se jedná o nejlepší nabídku roku. Tento malý zařízení se připojí k televizi a umožní vám streamovat oblíbené filmy, televizní pořady a hudbu přímo ze svých oblíbených platforem, jako je Netflix, Hulu, Spotify a mnoho dalších.

FAQ:

1. Kdy začínají Black Friday slevy na Amazonu?

Black Friday slevy na Amazonu již začaly a budou probíhat až do samotného Black Friday.

2. Jaké streamovací zařízení jsou součástí těchto slev?

Mezi streamovací zařízení, která jsou součástí těchto slev, patří Amazon Fire TV Cube a Amazon Fire TV Stick.

3. Jak dlouho budou tyto slevy trvat?

Slevy na tato streamovací zařízení budou trvat až do konce Black Friday.

Článek byl vytvořen na základě informací zde: https://www.androidpolice.com/black-friday/ a https://www.androidpolice.com/best-streaming-devices/.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/fire-tv-stick-deals-amazon-black-friday/