Slevy na Black Friday: Samsung Galaxy A15 v akci

Black Friday je tady a všichni víme, že pokud si nekoupíte něco se slevou, tak prakticky ztrácíte peníze. Pro vás jsme prohledali webovou stránku Amazon a našli jsme několik dobrých nabídek,…

Slevy na Black Friday: Samsung Galaxy A15 v akci

Black Friday je tady a všichni víme, že pokud si nekoupíte něco se slevou, tak prakticky ztrácíte peníze. Pro vás jsme prohledali webovou stránku Amazon a našli jsme několik dobrých nabídek, které jsme rozdělili podle značek.

Začneme s řadou telefonů Pixel od Googlu. Pro modely se sleva příliš neprojevila, ale letošní Pixel 8 je nyní o 11 % levnější a loňský Pixel 7 je ještě lepší nabídkou se slevou 26 %. Pixel 7a je vždy solidní volbou, i když je dost podobný Pixelu 7, takže to možná nemá moc velký smysl.

Další značkou, na kterou se zaměříme, je Samsung. Jejich Galaxy S21+ se nyní prodává se slevou 20 % a Galaxy S20 FE je ještě dostupnější slevou 28 %. Pokud hledáte něco cenově dostupnějšího, pak se podívejte na Samsung Galaxy A52, který je nyní o 15 % levnější. Můžete si tak užít všechny přednosti značky Samsung za nižší cenu.

Nezapomínejme ani na značku Apple. I když se jejich zařízení slevou často nenajdou, lze v době Black Friday najít některé zajímavé nabídky. Například iPhone 13 Pro se prodává se slevou 10 % a iPhone 12 mini je o 15 % levnější. Na Apple Watch také nezapomeňte, protože některé modely mají slevu až 20 %.

Pokud se poohlížíte po levnějších telefonech, pak se podívejte na značky jako Xiaomi nebo Realme. Xiaomi Mi 11 je nyní o 18 % levnější a Realme 8 nabízí slevu 25 %. Tyto značky přinášejí kvalitní telefony za dostupné ceny a využití slev během Black Friday je ideální příležitostí.

Pro více informací a další nabídky se podívejte na naše stránky. Nezapomeňte sledovat slevy a využít tohoto období, kdy si můžete pořídit váš vysněný telefon za nižší cenu.

FAQ:

1. Jaké značky jsou na Amazonu v nabídce během Black Friday?
– Během Black Friday na Amazonu naleznete nabídky od značek Google, Samsung, Apple, Xiaomi, Realme a dalších.

2. Jaké telefony jsou nejvýhodnější koupit během Black Friday?
– Mezi nejvýhodnější telefony během Black Friday patří Pixel 7, Samsung Galaxy S20 FE, iPhone 12 mini, Xiaomi Mi 11 a Realme 8.

3. Jaké jsou slevy na telefony během Black Friday?
– Slevy na telefony během Black Friday se pohybují od 10 % až po 28 %, v závislosti na modelu a značce.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/black_friday_deals_save_big_on_galaxy_z_fold4_pixel_8_and_xiaomi_13t_in_germany-news-60645.php