Slevy na Samsung, Google, Honor, OnePlus, Xiaomi a Nothing telefony na Amazonu UK

Výhodné nákupy smartphoneů na Amazonu UK

Nákupní šílenství pokračuje s nabídkou nejlepších slev na smartphonech od Amazonu UK. Připravili jsme pro vás nabídky telefonů Samsung, Google, Honor, OnePlus, Xiaomi a Nothing ve…

Slevy na Samsung, Google, Honor, OnePlus, Xiaomi a Nothing telefony na Amazonu UK

Výhodné nákupy smartphoneů na Amazonu UK

Nákupní šílenství pokračuje s nabídkou nejlepších slev na smartphonech od Amazonu UK. Připravili jsme pro vás nabídky telefonů Samsung, Google, Honor, OnePlus, Xiaomi a Nothing ve všech cenových kategoriích. Nezapomeňte, že tyto nabídky se mohou změnit v závislosti na dostupnosti skladem.

Samsung nabízí Galaxy Z Fold4 za 879 liber a v ceně je tříletá záruka a šest měsíců předplatného Disney+. Pokud hledáte telefon střední třídy, máme pro vás Galaxy M53 za 260 liber.

Nabídka se však neomezuje pouze na tyto dva modely. Na Amazonu UK najdete mnoho dalších zajímavých slev. Například Google Pixel 6 s cenou od 499 liber, Honor 50 za 299 liber nebo OnePlus 9 Pro od 699 liber. Pro milovníky značky Xiaomi je zde Xiaomi Mi 11T Lite za 199 liber a novinka od společnosti Nothing – Nothing Ear (1) za 49 liber.

Pokud tedy plánujete pořídit si nový smartphone, je nyní ten správný čas. Využijte výhodných slev na Amazonu UK a získáte nejen kvalitní telefon, ale i zajímavé bonusy. Buďte však rychlí, protože tyto nabídky se mohou velmi rychle vyprodávat.

FAQ:

1. Jak dlouho trvá dodání telefonu po objednání na Amazonu UK?
– Doba dodání závisí na dostupnosti produktu a vybrané dopravě. Obvykle se pohybuje mezi 2-5 pracovními dny.

2. Jaké platební metody jsou na Amazonu UK akceptovány?
– Na Amazonu UK můžete platit kreditní kartou, debetní kartou nebo pomocí služby PayPal.

3. Jsou telefony od Amazonu UK vybaveny českým jazykem?
– Ano, telefony prodávané na Amazonu UK mají možnost nastavení českého jazyka.

Článek byl upraven a přeložen na základě obsahu zde:

The shopping frenzy continues with some of the best deals on smartphones from Amazon UK. We’ve lined up offers on Samsung, Google, Honor, OnePlus, Xiaomi and Nothing smartphones in all price brackets. Keep in mind that these deals are subject to change depending on quantities at stock.

Samsung has the Galaxy Z Fold4 down to £879 and is bundling a 3-year warranty and 6 months of Disney+ on the house. If you’re after a midrange handset, there’s the Galaxy M53 sitting at £260.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/black_friday_deals_amazon_uk_offering_pixel_7_series_galaxy_z_fold4_and_more_with_discounts-news-60689.php