Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung Galaxy Note 9 dokáže nahrávat slow-mo video 960fps dvakrát delší dobu než S9

Podle nejnovějších informací z Twitteru bude mít nový telefon Samsung Galaxy Note 9 výhodu v delším nahráváním slow-mo videa. Jedná se o 960fps video po dobu 0.4 sekund. U telefonu Samsung Galaxy S9 a S9+ je tato doba na 0.2 sekundách. Nicméně neberte to jako oficiální oznámení, protože tohle není úplně jisté, jestli se jedná o […]

28.7.2018

Samsung Galaxy Note 9 dokáže nahrávat slow-mo video 960fps dvakrát delší dobu než S9

Podle nejnovějších informací z Twitteru bude mít nový telefon Samsung Galaxy Note 9 výhodu v delším nahráváním slow-mo videa. Jedná se o 960fps video po dobu 0.4 sekund.

U telefonu Samsung Galaxy S9 a S9+ je tato doba na 0.2 sekundách. Nicméně neberte to jako oficiální oznámení, protože tohle není úplně jisté, jestli se jedná o pravdu. Nicméně možnost tady je, protože Samsung potřebuje přijít s nějakým vylepšením.

Nový Samsung Galaxy Note 9 bude představen 9. srpna a to se 4000mAh baterií. K dispozici je S Pen s Bluetooth a větší displej než u S9+.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.