Vypnout reklamy

Sluchátka FreeBuds 3, které dokážou potlačit okolní hluk

Vydáno dne: 6.9.2019

Nová sluchátka Huawei FreeBuds 3 dokážou potlačit šum a hluk okolí. Tím pádem máte k dispozici mnohem kvalitnější zvuk až studiovou kvalitu.

Na veletrhu IFA 2019 společnost Huawei představila sluchátka Huawei FreeBuds 3. Ty představují inovativní řešení pro přehrávání zvuku a jsou poháněny čipem Kirin A1.

Nový čip Kirin A1 je prvním čipem, které je navrženo jen tak pro nositelné audio zařízení. Podporuje Bluetooth 5.1 a zajišťuje tak sluchátkům stabilní připojení. Čip dokáže dynamicky identifikovat dostupná frekvenční pásma a přepnout se tam, kde je volno.

Sluchátka Huawei FreeBuds 3
Sluchátka Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3 přicházejí v nabíjecím pouzdře. Jsou navrženy tak, aby se v pohodě vešly do kapsy. Sluchátka jsou ergonomicky navrženy a jsou pohodlné.

Nicméně nejdůležitější je inteligentní přístup k rušení hluku. Díky čipu Kirin A1 dokážou sluchátka rozpoznávat okolní zvuk a zpracovávat ho a to v rychlosti 356 MHz. Hluk okolí se snižuje v reálném čase a díky tomu slyšíte volanou druhou stranu mnohem lépe.

Potlačení šumu a hluku okolí

Sluchátka jsou první TWS otevřená sluchátka, která nejenom podporují redukci šumu při hovoru, ale aktivně potlačují hluk. Dvojitým ťuknutím na levé sluchátko zapnete nebo vypnete funkci potlačení šumu.

Zvuk ve studiové kvalitě. Vše je vyladěno tak, aby byl každičký tón opravdu skvělý. Doufáme však, aby nedocházelo k deformacím.

Sluchátka Huawei FreeBuds 3
Sluchátka Huawei FreeBuds 3

Na jedno nabití sluchátka vydrží až 20 hodin.

V České republice budou k dispozici na přelomu října / listopadu.

Buroň Tomáš