Vypnout reklamy

Sluchátka FreeBuds Pro

Vydáno dne: 13.11.2020

Sluchátka FreeBuds pro od Huawei jsou skvělou volbou. Dokážou aktivně odbourávat hluk okolí a to na několika úrovních.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nové sluchátka od společnosti Huawei jsou špičkou mezi sluchátky. Určitě to znáte, když telefonujete nebo posloucháte hudbu, tak vás ruší okolní ruchy.

Sluchátka FreeBuds Pro vás však podrží a dokáži pohltit až 40 dB okolního hluku. Nebude vás rušit ani vítr nebo hluk v obchoďáku.

Sluchátka v dnešní době slouží při jakékoliv činností. Jdete sekat zahradu, ale nechcete slyšet motor sekačky? Není žádný problém a sluchátka to dokážou odbourat.

Sluchátka FreeBuds Pro
Sluchátka FreeBuds Pro

Navíc sluchátka perfektně sednou a to díky kopírování záhybu ucha. Samotní vývojáři analyzovali tvary ušních boltců. Zároveň sluchátka dokážou vyrovnávat tlak vnitřního ucha s tím okolním.

Sluchátka mají kvalitní zvuk a to díky 11mm elektromagnetickým měničům. Díky tomu budou hovory naprosto čisté a to i v případě, kdy budete ve větrném či hlučném prostředí.

Nastavte si úroveň tlumení hluku

Funkci tlumení hluku lze nastavit na různých úrovních a to od nejslabší po tu nejsilnější. Záleží, jak vám to vyhovuje. Zájmena na cestách se nedoporučuje plného tlumení hluku, protože nemusíte slyšet automobily nebo cokoliv jiného, co vás na cestách může ohrozit.

Sluchátka vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse a pouzdro s baterií, kde je umožněno bezdrátové nabíjení dokáže posunout tento čas až na 20 hodin poslechu.

Sluchátka si již můžete zakoupit v obchodech za 4999,- Kč.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky