Vypnout reklamy

Sluchátka FreeBuds Pro

Vydáno dne: 13.11.2020

Sluchátka FreeBuds pro od Huawei jsou skvělou volbou. Dokážou aktivně odbourávat hluk okolí a to na několika úrovních.

Nové sluchátka od společnosti Huawei jsou špičkou mezi sluchátky. Určitě to znáte, když telefonujete nebo posloucháte hudbu, tak vás ruší okolní ruchy.

Sluchátka FreeBuds Pro vás však podrží a dokáži pohltit až 40 dB okolního hluku. Nebude vás rušit ani vítr nebo hluk v obchoďáku.

Sluchátka v dnešní době slouží při jakékoliv činností. Jdete sekat zahradu, ale nechcete slyšet motor sekačky? Není žádný problém a sluchátka to dokážou odbourat.

Sluchátka FreeBuds Pro
Sluchátka FreeBuds Pro

Navíc sluchátka perfektně sednou a to díky kopírování záhybu ucha. Samotní vývojáři analyzovali tvary ušních boltců. Zároveň sluchátka dokážou vyrovnávat tlak vnitřního ucha s tím okolním.

Sluchátka mají kvalitní zvuk a to díky 11mm elektromagnetickým měničům. Díky tomu budou hovory naprosto čisté a to i v případě, kdy budete ve větrném či hlučném prostředí.

Nastavte si úroveň tlumení hluku

Funkci tlumení hluku lze nastavit na různých úrovních a to od nejslabší po tu nejsilnější. Záleží, jak vám to vyhovuje. Zájmena na cestách se nedoporučuje plného tlumení hluku, protože nemusíte slyšet automobily nebo cokoliv jiného, co vás na cestách může ohrozit.

Sluchátka vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse a pouzdro s baterií, kde je umožněno bezdrátové nabíjení dokáže posunout tento čas až na 20 hodin poslechu.

Sluchátka si již můžete zakoupit v obchodech za 4999,- Kč.

Další zajímavé příspěvky
Facebook seznamka v Evropě

Facebook seznamka v Evropě. Velice úspěšná platforma v Americe se dostává i do Evropy a zároveň do české republiky.

Huawei Y7a oznámen: Kirin 710A, 48MPx čtyři senzory kamery a 5000mAh baterie
Huawei Y7a

Huawei Y7a disponuje čipem Kirin 710A a má 48MPx kameru. K dispozici má celkem 4GB RAM. Jedná se o telefon Přečíst si více

Micron vyrobil novou komponentu, která udělá telefon rychlejším
Micron

Micron vyrobil nový čip, který bude v nových mobilních vlajkových telefonech. Je to balíček LPDDR5 a UFS 3.1.

Skládaný telefon od Xiaomi je podobný Samsung Galaxy Fold
Xiaomi flexibilní telefon

Skládaný telefon od firmy Xiaomi bude vypadat podobně, jako telefon Samsung Galaxy Fold první verze. Pojďme se podívat, co je Přečíst si více