Vypnout reklamy

Sluneční brýle, které dokážou nahrávat v HD a dělat fotky

Vydáno dne: 6.1.2018

Máme k dispozici video ze závodní trati, kde jsou ukázané funkčnost brýlí, které vyvinul Acton. Minulý rok byly představeny brýle Spectacles. Jedná se o celkem levné brýle, které disponují video kamerou a stojí okolo 129.99$. Dokáže nahrávat 10 sekund videa ve chvíli, kdy aktivujete nahrávací tlačítko. V říjnu minulého roku řekli, že prodali přes 150 […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Máme k dispozici video ze závodní trati, kde jsou ukázané funkčnost brýlí, které vyvinul Acton. Minulý rok byly představeny brýle Spectacles. Jedná se o celkem levné brýle, které disponují video kamerou a stojí okolo 129.99$. Dokáže nahrávat 10 sekund videa ve chvíli, kdy aktivujete nahrávací tlačítko.

V říjnu minulého roku řekli, že prodali přes 150 000 jednotek, tedy o 50% více, než očekávali. Od té doby se prodeje propadají.

Další výrobce vstupuje na trh

V této chvíli se výrobce skateboardu Acton rozhodl nabízet sluneční brýle Dubbed ACE Eyewear, které dokážou nahrávat v HD, dělat fotografie a vysílat živé vstupy na sociální média.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=-7mJSxQ_CNA&ab_channel=ACTON

Tyto brýle mají být podle všeho mnohem více “módní”, než zmiňované brýle od Snapchat. Kamera v brýlích má 8MPx senzor a úhel pohledu 120 stupňů. Dokáže nahrávat 40 minut HD video, 4GB RAM a 10 hodin životnost baterie.

Tyto brýle se prodávají za 199$. Podívejte se na video.

Kup si brýle ACE Eyewear

 

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže