Služba Spotify dosáhla 140 miliónů uživatelů

Spotify je stále obrovská služba, která poskytuje streamování hudby za menší poplatek. Spotify je také zdarma, ale má reklamy a nemůžete písničky jen tak měnit podle sebe. Spotify totiž ve „free“ verzi dovoluje jen náhodné přehrávání. Společnost dnes oznámila, že dosáhla 140 milónů uživatelů. Na konci minulého roku to bylo 126 miliónů a na začátku […]

Spotify

Spotify je stále obrovská služba, která poskytuje streamování hudby za menší poplatek. Spotify je také zdarma, ale má reklamy a nemůžete písničky jen tak měnit podle sebe. Spotify totiž ve „free“ verzi dovoluje jen náhodné přehrávání.

Společnost dnes oznámila, že dosáhla 140 milónů uživatelů. Na konci minulého roku to bylo 126 miliónů a na začátku minulého roku 100 miliónů.  To znamená, že za jeden rok služba přidala dalších 40 miliónů uživatelů.

Společnost nedokáže říct, kolik uživatelů si platí předplatné, ale podle informací, tak v březnu firma obdržela 50 miliónů dolarů. To dělá ze Spotify největší placenou službu, která poskytuje streamování hudby. Konkurence Apple Music má pouze 27 miliónů uživatelů.

Avšak Spotify je i zdarma, natož ostatní společnosti vám nabídnou 1  – 3 měsíce zdarma, ale následně budete platit.