Vypnout reklamy

Smart Banking – vaše banka v kapse

Pokud potřebujete online připojení do své Unicredit banky, tak právě tato aplikace je pro toto určená. Jde o oficiální aplikaci smart banking od Unicreditbank.

Díky aplikaci Smart Banking můžete mít vaši banku vždy po ruce. Tato moderní aplikace vám umožní provádět platby, vytvářet a upravovat trvalé příkazy, splácet kreditní kartu či aktivovat debetní kartu. A to vše pohodlně z vašeho mobilního zařízení.

Bezpečnost na prvním místě

Aplikace Smart Banking se vyznačuje především vysokou úrovní bezpečnosti. Vstup do aplikace a podpis plateb jsou chráněny vaším zvoleným PIN kódem nebo biometrickým údajem, jako je otisk prstu nebo rozpoznání obličeje. Díky tomu se nemusíte obávat ztráty nebo krádeže vašich přihlašovacích údajů.

Smart klíč pro ještě větší pohodlí

Aplikace Smart Banking obsahuje také Smart klíč, který vám umožní potvrzovat platby a další příkazy zadané v Online Bankingu. Můžete ho používat jak v režimu online, tak i offline. V režimu online vám aplikace posílá push notifikace a v režimu offline stačí načíst QR kód.

Snadné obnovení přihlašovacích údajů

Pro případ, že zapomenete své přihlašovací údaje, aplikace Smart Banking vám umožní je jednoduše obnovit pomocí fotografie vašich evidovaných identifikačních dokladů a selfie videa. Celý proces obnovení vám aplikace provede krok za krokem.

S aplikací Smart Banking získáte nejen pohodlné a rychlé řešení vašich bankovních potřeb, ale také zajištění vašeho soukromí a bezpečnosti. Vyzkoušejte ji již dnes!

Jaké jsou požadavky pro používání aplikace Smart Banking?

Aplikaci Smart Banking můžete používat na vašem mobilním zařízení s operačním systémem Android nebo iOS.

Jak je zajištěna bezpečnost aplikace Smart Banking?

Vstup do aplikace a podpis plateb jsou chráněny vaším zvoleným PIN kódem nebo biometrickým údajem, jako je otisk prstu nebo rozpoznání obličeje.

Co je Smart klíč a jak funguje?

Smart klíč je funkce aplikace Smart Banking, která vám umožní potvrzovat platby a další příkazy zadané v Online Bankingu. Můžete ho používat jak v režimu online, tak i offline.

Aplikaci stáhnete níže

Smart Banking

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.5

Popis

Pokud potřebujete online připojení do své Unicredit banky, tak právě tato aplikace je pro toto určená. Jde o oficiální aplikaci smart banking od Unicreditbank.