Vypnout reklamy

Smash Legends a co všechno potřebujete vědět

Jedná se o zábavnou akční hru, která má k dispozici hned několik herních módů. Budete se muset sami rozhodnout, jaký mód si zahrajete. Hra obsahuje celkem 6 módu, o kterých si nyní povíme.

Battle Royale

Určitě jste už tento typ hry hráli, takže je asi jasné, co musíte udělat. Je potřeba zneškodnit nepřítele a přežít jako poslední. Vše se odehrává v aréně a ohnivá zeď se neustále uzavírá tak, aby hráči neměli čas si odpočinout. Nejlepší na Battle Royale styl jsou červení, protože tito hráči jsou rychlí a vypořádají se s větším poškozením.

Dominion

Jedná se o boj, který se odehrává uprostřed mapy. Je velmi důležité, abyste udrželi kontrolu a dominanci tím, že budete neustále nepřátele odstrkovat a svou pozici držet.

Crown Guard

V tomto módu se budete snažit zneškodnit druhého člena v nepřátelském týmu, který bude mít korunu a vy ji musíte sebrat a následně bránit. Je potřeba, abyste zvládali se rychle přepínat z defenzivního postoje do offenzivního. Tento mód je skvělý pro hraní s kamarády

Duel

Jedná se o souboje 1 na 1, kde prohrává ten, kdo umře. Jedná se o jeden z nejtěžších módu této hry. Budete muset znát svůj charakter, co zvládne a co si může tedy dovolit. Důležité je také to, kolik životů bude moci mít. Právě charakter pod názvem „Hook“, může být pro tento mód Duel ten vhodný kandidát. Je silná proti ostatním legendám, které ve hře jsou.

Harvest

Sbírejte ovoce tím, že ho rozbijete. Větší skóre získáte tím, že posbíráte zlaté ovoce. Musíte se soustředit na to, abyste ostatní tymy drželi od tohoto ovoce co nejdále.

Team Deathmatch

Budete muset hrát jako tým. Klasická týmová hra, kde je velmi potřebná spolupráce. Je potřeba se dívat s týmem na překážky, které tady jsou a může to být frustrující se třeba s někým v týmu domluvit, ale pokud hrajete s partou kamarádu, tak je to skvělé.

Tak co, jdete do toho?

SMASH LEGENDS
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Summary

Jedná se o zábavnou hru, ve které je celkem 6 módu a my vás nimi provedeme. Pokud máte rádi zábavu s kamarády, tak tuhle hru nesmíte zmeškat.