„Snag Lust – Neohrožený bojovník ve Watcher Of Realms oslavuje Valentýna!“

Watcher of Realms: Udělejte si nárok na bojovnici Lust v rámci Valentinova dne

Valentýnský den je téměř tady a zdá se, že každá hra využívá jeho lásku! Watcher of Realms se také…

"Snag Lust - Neohrožený bojovník ve Watcher Of Realms oslavuje Valentýna!"

Watcher of Realms: Udělejte si nárok na bojovnici Lust v rámci Valentinova dne

Valentýnský den je téměř tady a zdá se, že každá hra využívá jeho lásku! Watcher of Realms se také připravuje slavit lásku se svou nejnovější sérií událostí s názvem „Searing Obsession“. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o valentýnské události Watcher of Realms.

Je to planoucí posedlost!

Hvězdou valentýnské události Watcher of Realms je žhavá nová hrdinka Lust. Je to postava S-tier a vážný bojovník z Nightmare Council. Má dovednosti, které jiní hrdinové těžko překonají. Dokáže způsobit vážné poškození svými rychlými údery a silnými výbuchy.

Mít Lust ve svém týmu opravdu posiluje jednoho z nejlepších bojovníků hry. Její páteřní dovednosti jsou také velmi dobré, protože se perfektně spojuje s Arrogancí pro nějaké šílené zvýšení poškození. Bude dostupná pouze po omezenou dobu od 14. února do 18. února. Určitě si ji nechcete nechat uniknout při sestavování svého týmu.

Spousta valentýnských událostí a skinů

Pod názvem Searing Obsession je připravena řada nových událostí, které nabízejí věci jako artefakty, emotikony a přivolávací krystaly. Kromě toho přicházejí speciální přivolávací události s populárními páry jako Lust a Arrogance a Silas a Vierna. Tyto přivolávání mají lepší šance na získání těchto úžasných hrdinů.

Mluvící o Silasovi a Vierně, právě včas pro valentýnskou událost Watcher of Realms vydávají několik skinů s romantickou tématikou. Je to Penumbral King pro Silase a Moonshroud Queen pro Viernu. Chcete obléknout své hrdiny v těchto vzhledech? Získejte fragmenty kůže Silase prostřednictvím událostí nebo si kupte živou kůži Vierny v speciálním balíčku v obchodě.

Pokud jste nikdy nehráli Watcher of Realms, je teď správný čas to zkusit! Přejděte do Google Play Store a podívejte se na tuto hru. Předtím ale než se pustíte do hraní, podívejte se na naše další novinky: Přijměte výzvu od Scourge Legion v Disney Realm Breakers výhradně vybraných regionech!

FAQ:

1. Jak dlouho bude hrdinka Lust k dispozici?

Hrdinka Lust bude k dispozici pouze od 14. února do 18. února.

2. Jaké jsou výhody spojení hrdinů Lust a Arrogance?

Spojení mezi hrdinkou Lust a hrdinou Arrogance zvyšuje útočnou sílu a poškození týmu.

3. Jak mohu získat speciální kůži pro hrdinu Viernu?

Speciální kůži pro hrdinu Viernu si můžete koupit v ob

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/watcher-of-realms-valentines-day/