Vypnout reklamy

Snapchat přebudoval svou aplikaci. Je rychlejší.

Snapchat na prodej?

Již na začátku tohoto měsíce jsme vám říkali, že Snapchat bude předělán. V úterý firma oficiálně oznámila novou verzi Snapchat, která je rychlejší a dorazí na Google Play obchod ke konci prvního čtvrtletí.

Aplikace je podle všeho přebudovaná od základu a má také aktualizované jádro pro focení. To znamená veškeré vrstvy, které jste mohli vkládat na fotografie jsou v této chvíli vylepšené a mnohem lépe dokážou rozpoznávat situace. Dále nechybí příběhy.

Snapchat
Snapchat

Hlavní firma Snap, která vlastní Snapchat, tak vydala také své finanční výsledky. Opět se denní uživatelé propadli ze 191 miliónu na 190 miliónu oproti minulému roku za první tři měsíce. Avšak Snapchat zaznamenal růst, protože v prosinci minulého roku měla aplikace 186 miliónu denních uživatelů.

Společnost taktéž řekla, že aplikace je o 25% menší a otevírá se o 20% rychleji. Aplikaci si tak mohou užít uživatelé, kteří nemají dostatečně výkony telefon a nebude se jim tak zasekávat.

Kliknutím na ikonku prozkoumat v dolním pravém rohu Snapchatu se vám otevřou příběhy svých kamarádů a mediální obsah od ověřených celebrit a media partnerů.

Růst zisků firmy Snap

Společnost snížila svou ztrátu z 385$ milionu z prvního čtvrtletí 2018 na 310$ milionu v prvním čtvrtletí 2019. Firma Snap věří v růst svých příjmu a to od 28% do 37%.

Firma Snap aplikaci předělávala přes rok. Neustále se snažila vylepšovat, aktualizovávala příběhy a další funkce aplikace. V této chvíli je aplikace opravdu velmi rychlá.

Zdroj