Sněhová bouře: Vyzkoušet si tuto novou gacha střílečku na vlastní kůži má šanci několik šťastlivců

Získejte jedinečnou zkušenost s novou gacha střílečkou Sněhová bouře: Zóna zadržení. Připojte se k elitní jednotce a bojujte proti strašidelným Titánům v rozbitém městě. Registrace do betaverze je nyní uzavřena, ale existuje možnost získat přístup přes speciální stránku na webu. Nechte se okouzlit působivou vizuální stránkou a adrenalinovou akcí

Vítejte ve světě Sněhové bouře: Zóna zadržení! Tato nová gacha střílečka vás zavede do bezútěšné krajině budoucnosti, kterou sužuje strašidelná síla Titánů. Bojujte v rozbitém a proměněném městě Containment Zone Aleph a připojte se k elitní jednotce Heimdallových bojovníků ve vzrušující bitvě o přežití. Jen několik šťastlivců bude mít možnost vyzkoušet si tuto hru na vlastní kůži.

Jak se mohu přihlásit do betaverze?

Pokud jste se do uzavřené bety nepřihlásili, máte smůlu. Přihlašování je prozatím uzavřeno. Pokud se neozvou další testeři, budete si muset počkat, až se spustí plné vydání.

Měl jsem problémy s přístupem do betaverze, co mám dělat?

Bohužel se zdá, že i několik těch, kteří se do bety přihlásili, mělo problém se do ní dostat. Pokud patříte mezi ně, můžete se obrátit na speciální stránku na webu Snowbreaku a zadat svou registraci znovu. Tím snad získáte vše potřebné a vyřešíte svůj problém.

Jaká je herní zkušenost ve Snowbreak: Zóna zadržení?

Snowbreak: Zóna zadržení je střílečka z pohledu třetí osoby, která využívá engine Unreal 4. Přináší vám nejen bezútěšnou krajinu budoucnosti, ale také různé postavy, schopnosti a specializace zbraní. Spolupracujte s družinou a využijte kooperativní mód „Gigalink“ pro ještě intenzivnější zážitek. Vizuálně věrné prostředí a unikátní design nepřátel vás zcela pohltí.