Qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů pro Xiaomi Mi 5S

Ještě v červnu tohoto roku byly informace ohledně přicházejícího telefonu Xiaomi Mi 5S, který má Qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů. Právě dnes se do světa fotka, která je z prezentace a právě na ní můžeme vidět tento snímač. Jedná se o novou technologii snímače otisků prstů Většina mobilních telefonu má snímač otisků prstů buď to […]

Ještě v červnu tohoto roku byly informace ohledně přicházejícího telefonu Xiaomi Mi 5S, který má Qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů. Právě dnes se do světa fotka, která je z prezentace a právě na ní můžeme vidět tento snímač.

Jedná se o novou technologii snímače otisků prstů

Většina mobilních telefonu má snímač otisků prstů buď to na zadní straně telefonu nebo zabudovaný přímo v „home“ tlačítku.

Xiaomi Mi 5S qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů

Xiaomi Mi 5S qualcomm ultrasonic snímač otisků prstů

Díky technologiím Snapdragon Sense ID je možné udělat z celého dotykového skla jeden velký senzor. Funguje na veškeré povrchy jako je sklo, plast nebo třeba kov.

Vývojáři mobilních telefonu budou proto umísťovat tento snímač pod displej, aby mohl každý uživatel pouze dotykem na sklo odemknout telefon.

Ještě to bude všechno zajímavé, jak to bude fungovat.

Specifikace telefonu Xiaomi Mi 5S

Tento mobilní telefon poběží na Snapdragon 821, 5,15 palcový displej, 6GB RAM, 256 GB interní úložiště a 16 MPx zadní kamera s 3 490mAh baterií.