Solo Leveling: Arise – 5 milionů předregistrací za méně než týden

Netmarble minulý týden oznámil předregistrace pro hru Solo Leveling: Arise, akční RPG pro Android, iOS a PC, založené na populárním webtoonu. Nadšení fanoušků bylo zřejmé, protože hra již překonala pětimilionovou hranici…

Solo Leveling: Arise - 5 milionů předregistrací za méně než týden

Netmarble minulý týden oznámil předregistrace pro hru Solo Leveling: Arise, akční RPG pro Android, iOS a PC, založené na populárním webtoonu. Nadšení fanoušků bylo zřejmé, protože hra již překonala pětimilionovou hranici předregistrací. Úroveň očekávání je naprosto neuvěřitelná a to znamená spoustu dárečků pro hráče při spuštění hry.

Pokud jste o této hře ještě neslyšeli, Solo Leveling: Arise je založená na úspěšné anime sérii stejného jména. Ve hře se vžijete do role protagonisty Jinwoo, který se vydává na epické dobrodružství plné level-upů, dynamických bitev a zajímavých příběhů. Jinwoo je lovcem monster s mocí, kterou nikdo jiný nemá – může levelovat, když všichni ostatní lovci zůstávají statickými.

FAQ:
1. Kdy má být hra Solo Leveling: Arise oficiálně spuštěna?
2. Kde si mohu předregistrovat hru Solo Leveling: Arise?
3. Jaké jsou klíčové rysy hry a co mohou hráči očekávat?

Pokud jste fanoušky série Solo Leveling, určitě se nemůžete dočkat, až se dostanete do světa hry Solo Leveling: Arise a zažijete spoustu vzrušujících dobrodružství. Stahujte si ji co nejdříve a nezapomeňte si předregistrovat pro získání skvělých odměn při spuštění hry!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/solo-leveling-arise/5-million-pre-registrations/