Sols RNG Glitched Biome – Domov nejzřídkařejší aury ve hře!

Snažíte se najít glitchovaný biom ve hře Sol’s RNG, ale zatím bez úspěchu? Moje průvodce vám poskytne veškeré informace o tomto vzácném jevu, včetně pravděpodobnosti výskytu, podmínek počasí a aury, která…

Sols RNG Glitched Biome - Domov nejzřídkařejší aury ve hře!

Snažíte se najít glitchovaný biom ve hře Sol’s RNG, ale zatím bez úspěchu? Moje průvodce vám poskytne veškeré informace o tomto vzácném jevu, včetně pravděpodobnosti výskytu, podmínek počasí a aury, která se zde nachází.

Možná si myslíte, že nejnovější aura s názvem Impeached je ta nejvzácnější s pravděpodobností 1 ku 200 000 000, ale aura, která se nachází v Glitchovaném biomu, je mnohem obtížnější k získání! Až do dnešního dne ji však žádný hráč nenašel…

Sol’s RNG je herní Roblox hra zaměřená na děti, která vás zavádí do vzrušení hodu kostkou. Bez bolesti z toho, že byste museli utrácet Robux za další hody. Stačí stisknout tlačítko a zkusit získat jinou auru. Je jich spousta k nalezení, každá s různou vzácností a vizuálními efekty. Čím vzácnější je aura, tím větší je prestiž.

Pokud chcete zjistit více o Sol’s RNG, navštivte stránku na Robloxu! Také jsem vytvořil průvodce Jak hrát Sol’s RNG!

Glitchovaný biom je momentálně nejvzácnější atmosférickou podmínkou, kterou hráči mohou zažít ve hře Sol’s RNG. Stejně jako u ostatních unikátních biomů, Glitchovaný biom hostí svoji vlastní exkluzivní auru, kterou lze nalézt pouze v tomto biomu.

Tento biom má šanci na spawn 1 ku 30 000 a trvá 164 sekund. Toto nemilosrdné počasí pokrývá ostrov temným stínem s náhodnými skvrnami glitchů v obloze a zakrývá listy stromů.

Recapitulace Glitchovaného bioma:

– Šance na spawn 1 ku 30 000
– Trvání 164 sekund
– 1 exkluzivní aura (Glitch 1 ku 12 210 110)

V době psaní tohoto článku nikdo nenašel exkluzivní auru nacházející se v Glitchovaném biomu. Informace o ní jsou vzácné, ale o některých věcech víme jistě! Aura s názvem Glitch je unikátní tím, že není možné ji získat prostřednictvím Breakthrough.

To se liší od jiných exkluzivních auru specifických pro biom, které obvykle mohou být získány prostřednictvím breakthrogh šancí. Kvůli vzácnosti šance na spawn Glitchovaného bioma a navíc šance na získání aury Glitch, je tato aura spíše s pravděpodobností 1 ku 3,5 bilionu! To činí Glitch technicky nejvzácnější aurou ve hře, daleko převyšující novou auru s názvem Impeached s pravděpodobností 1 ku 200 000 000.

Pokud ch

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/sols-rng-glitched/