Sonos přidává svému ‚statečnému‘ redesignu aplikace potřebné funkce od začátku

Změna může být někdy dobrá věc. A jindy zase může být naprostou katastrofou. Společnost Sonos se bohužel stala obětí té druhé varianty, poté co nově navržená aplikace prošla nečekaně špatným přijetím…

Sonos přidává svému 'statečnému' redesignu aplikace potřebné funkce od začátku

Změna může být někdy dobrá věc. A jindy zase může být naprostou katastrofou. Společnost Sonos se bohužel stala obětí té druhé varianty, poté co nově navržená aplikace prošla nečekaně špatným přijetím uživatelů. To způsobilo mnoho problémů stávajícím uživatelům a ti se začali hlasitě ozývat na internetu.

Nový design aplikace, který zahrnuje jak verze pro Android, tak iOS, nebyl přijat s nadšením. Uživatelé si stěžují na nesrozumitelné funkce, zmatené navigace a obecně horší uživatelský zážitek. Někteří dokonce tvrdí, že nová aplikace prakticky znemožňuje ovládání jejich hudebních zařízení.

Pro společnost Sonos je to jasný varovný signál, že změny ne vždy padnou všem do vkusu a nedostatečná kontrola uživatelských potřeb může způsobit velké problémy. Doufejme, že se firma poučí z této situace a v budoucnu bude více naslouchat svým zákazníkům.

FAQ:

1. Jaké konkrétní problémy má nová aplikace Sonos?
2. Jaká opatření firma plánuje přijmout k řešení problémů s aplikací?
3. Jak se mohou uživatelé obrátit na podporu v případě potíží s novou aplikací?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/sonos-app-redesign-gets-update/